Nowa Panda 2011/2012

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Numer postu:#46  Postprzez elitspro » So 22:58, 23 lip 2011

dlaczego niepomyślnie ?
elitspro
Fanatyk na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 724
Dołączył(a): Pt 10:49, 11 lut 2011
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 33
Panda: 1.1 Blue FL

Numer postu:#47  Postprzez Dreamcatcher » N 21:20, 24 lip 2011

gdyż uległa awarii. choć w sumie przy zawieszeniu to raczej by laweta była. dobra wycofuję się z poprzedniej wypowiedzi.
Dreamcatcher
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 2047
Dołączył(a): Śr 15:21, 06 kwi 2011
Lokalizacja: Sanok
Panda: 1.3 JTD
Imię: ...

Numer postu:#48  Postprzez ol-lo » So 11:29, 30 lip 2011

jeżeli ta nowa Panda będzie tak wyglądać, będzie miała rozsądne konfiguracje i będzie kosztować do 40 tys to ja wam mówię jako osoba niezwiązana z marką, że to będzie hit i ja kupuję taką Pandzinę :)
ol-lo
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): So 9:50, 30 lip 2011
Lokalizacja: Drohiczyn
Wiek: 48
Panda: myślę nad Pandą'2012

Numer postu:#49  Postprzez Tommi » Cz 15:15, 25 sie 2011

Obojętnie jak to autko będzie wyglądać będzie sukcesem rynkowym Fiata :)

Seicento, Panda II odniosły sukces - nową Pandę też to czeka.

Stylistycznie na pewno nie jest źle, jest sporo samochodów mniej urodziwych od tego konceptu.

Ale o gustach się nie dyskutuje, więc... :)
Tommi
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr 17:25, 24 sie 2011
Lokalizacja: Jarocin
Wiek: 32
Panda: 1.1 Actual

Numer postu:#50  Postprzez Worczynski » Cz 20:47, 25 sie 2011

Ja myślę, że Pandy MR'2003 nie przebije, nie ma takiej paraboli... Po primo, przybyło trochę godnej konkurencji tj Kia Picanto, która oferuje wcale nie mało, po drugie cenowo na pewno nie będzie tak gładko jak teraz, że w wystarczy ok 26000 złotych na nówkę salonówkę, po trzecie i ostatnie, jakość włochów ich zabije, choć i tychy momentami się nie starały to jestem przekonany(patrząc na oceny jakości), że włoskie fabryki spartaczą dobry pomysł. Jeszcze jedno mnie zastanawia, przez ile będą produkować naszą Pandę i jak bardzo ogranicza liczbę jej wersji...
Worczynski
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1250
Dołączył(a): Wt 9:28, 12 kwi 2011
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 34
Panda: 1.1 Actual yellow banana! + kuchenka gazowa :)
Imię: Paweł

Kordian-Kordek

Numer postu:#51  Postprzez Kordian » Wt 14:51, 30 sie 2011

http://moto.wp.pl/gid,13732662,title,Fi ... jecie.html
Już są oficjalne zdjęcia nowej generacji Pandy :D
Panda ABARTH Bordo Limited Edition
Kordian
Użytkownik Zbanowany
Avatar użytkownika
 
Posty: 1626
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Panda: Abarth Bordo Limited Edition
Imię: PANICZ Kordian

Numer postu:#52  Postprzez Deacon » Wt 16:03, 30 sie 2011

kolejny artukul:
http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... 687684,326

nie podoba mi sie. w srodku wyglada jak jakasa zabawka. no i o wymianie radia na nie fabryczne mozna zapomiec :)
Deacon
Admin na emeryturze
 
Posty: 5199
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Radzionków
Wiek: 43
Panda: Ford Fiesta Mk7 1.6 Motorsport
Imię: Michał

Numer postu:#53  Postprzez Kordian » Wt 16:11, 30 sie 2011

ciekawe czy będzie jakaś sportowa odmiana :D
Panda ABARTH Bordo Limited Edition
Kordian
Użytkownik Zbanowany
Avatar użytkownika
 
Posty: 1626
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Panda: Abarth Bordo Limited Edition
Imię: PANICZ Kordian

Numer postu:#54  Postprzez bart_tychy » Wt 16:25, 30 sie 2011

widziałem zamaskowaną w bielsku i nic ciekawego. aparatu nie miałem pod ręką :( wielkość naszej i bardziej kanciasta :/
bart_tychy
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt 17:27, 02 lis 2010
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 35
Panda: była, ale nie ma :( jest paseratti
Imię: Bartek

Numer postu:#55  Postprzez Tommi » Wt 18:24, 30 sie 2011

Nie zmienia to faktu, że na pewno trafi w gusta wielu grup społecznych, które do tej pory kupowały Pandę II :)
Tommi
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr 17:25, 24 sie 2011
Lokalizacja: Jarocin
Wiek: 32
Panda: 1.1 Actual

Numer postu:#56  Postprzez Vito » Wt 20:58, 30 sie 2011

Jakoś nie jestem przekonany do nowego oblicza Pandy. Z ostateczną opinią poczekam jak pomacam i oblukam live.
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#57  Postprzez Dziurek5 » Śr 23:05, 31 sie 2011

100x NIE.
Nie podoba mi się.
Vito pewnie i tak by coś wymyślił, ale takie auta coraz bardziej wiążą nam ręce jeżeli chodzi o własne modyfikacje. Coraz trudniej jest cokolwiek w nich zmienić, bo panda 2 jeszcze dobrze nie weszła na rynek, jeszcze dobrze nie powstało części tuningowych, a już następna. Co z tym tym zrobić ? gdzie tu jakieś pole do popisu ? spojler ? felgi ? przyciemnienie lamp ? Wszystko z jakiegoś powodu utrudniane.... Jakieś Chińskie kształty, nie wiem, negatywnie na to nastawiony jestem. Może jak zobaczę to faktycznie się zakocham.

Jednak najbardziej ciekawi mnie pare kwesti:
-Czemu te osły we wszystkich nowych samochodach robią oryginalne ''radia'' w kształcie rozjechanego kota, specjalnie żeby nie dało się wymienić na nic lepszego ? Takie radio za 3 lata będzie jak Safari 2 w dzisiejszych czasach....
-Wyprodukowanie auta o delikatnie innym kształcie nie wpłynęło by w żaden sposób na cenę. W końcu do przykładowego Lotusa wyszło by tyle samo blachy, tyle samo kabli na instalacje, tyle samo silnika, tyle samo baku, tyle samo innych podzespołów. Czemu więc producenci Fiata nie mogli by stworzyć ałta sportivnego o wyglądzie Ferrari czy Lotusa ale za pandowate 40 tysi czy ile tam to kosztuje ?
-Zakładamy własną fabryczkę samochodów?

Sorki, troche się zapędziłem... Po prostu szkoda mi wizerunku naszej obecnej pandy. Każdy z nas wkłada serce w jak najlepszy wygląd autka, jak największy charakter i zadziorność, żeby jakiś patafian stworzył coś bezpłciowego z czym jak nie my, to nasze dzieci będą się użerały, klejąc znaczki/szyby/lampy.....
Dziurek5
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 106
Dołączył(a): Pt 22:45, 25 mar 2011
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 32
Panda: Racing Van
Imię: Paweł

Numer postu:#58  Postprzez Vito » Cz 8:26, 01 wrz 2011

Do mnie nie przemawiają "kwadratowe nadkola" listwy na drzwiach i to coś co wchodzi na tyle drzwi i jest przedłużeniem małej szybki. W środku no cóż kiera brzydka i jeszcze ten kwadratowy airbag :( Z reszta wszystko w kwadracie :( Live musze to zobaczyć bo ze zdjeć to lipa wizualna :( Wieli producentów idzie w ostre krawędzie skosy a fiat w kwadrat 8)

Patrząc na tuning tego samochodu też nie będzie lekko ale o naszych pandzinach też mówiło sie ze sie nie da a jednak ! Co widać na naszym forum :D
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#59  Postprzez Kordian » Cz 16:27, 01 wrz 2011

Panda ABARTH Bordo Limited Edition
Kordian
Użytkownik Zbanowany
Avatar użytkownika
 
Posty: 1626
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Panda: Abarth Bordo Limited Edition
Imię: PANICZ Kordian

Numer postu:#60  Postprzez DieselJTD » Cz 17:08, 01 wrz 2011

Dziurek5 napisał(a):100x NIE.
Nie podoba mi się.
Vito pewnie i tak by coś wymyślił, ale takie auta coraz bardziej wiążą nam ręce jeżeli chodzi o własne modyfikacje. Coraz trudniej jest cokolwiek w nich zmienić, bo panda 2 jeszcze dobrze nie weszła na rynek, jeszcze dobrze nie powstało części tuningowych, a już następna. Co z tym tym zrobić ? gdzie tu jakieś pole do popisu ? spojler ? felgi ? przyciemnienie lamp ? Wszystko z jakiegoś powodu utrudniane.... Jakieś Chińskie kształty, nie wiem, negatywnie na to nastawiony jestem. Może jak zobaczę to faktycznie się zakocham.

Jednak najbardziej ciekawi mnie pare kwesti:
-Czemu te osły we wszystkich nowych samochodach robią oryginalne ''radia'' w kształcie rozjechanego kota, specjalnie żeby nie dało się wymienić na nic lepszego ? Takie radio za 3 lata będzie jak Safari 2 w dzisiejszych czasach....
-Wyprodukowanie auta o delikatnie innym kształcie nie wpłynęło by w żaden sposób na cenę. W końcu do przykładowego Lotusa wyszło by tyle samo blachy, tyle samo kabli na instalacje, tyle samo silnika, tyle samo baku, tyle samo innych podzespołów. Czemu więc producenci Fiata nie mogli by stworzyć ałta sportivnego o wyglądzie Ferrari czy Lotusa ale za pandowate 40 tysi czy ile tam to kosztuje ?
-Zakładamy własną fabryczkę samochodów?

Sorki, troche się zapędziłem... Po prostu szkoda mi wizerunku naszej obecnej pandy. Każdy z nas wkłada serce w jak najlepszy wygląd autka, jak największy charakter i zadziorność, żeby jakiś patafian stworzył coś bezpłciowego z czym jak nie my, to nasze dzieci będą się użerały, klejąc znaczki/szyby/lampy.....


Panda 2 nie weszla dobrze na rynek? 2003-2011 to jest 8 lat, golf 3 1991-1997 to jest 6lat (a czesci masa), wiec nie o czas na rynku tu chodzi tylko o zapal do tuningu

Po co takie radia? Trudniej sprzedac takie kradzione radio (i trudniej ukrasc) a w aktualnych Pandach mimo fabrycznego duzego radia, zwykle na 1DIN tez fajnie sie komponuja (i tak jest w wiekszosci aut, bo sa specjalne ramki)
DieselJTD
Aktywny
 
Posty: 50
Dołączył(a): Śr 22:45, 17 lis 2010
Lokalizacja: Wodzislaw Sl.
Wiek: 36
Panda: 1.1 Active

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron