plastiki obok drążka

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

geos
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: wt 13:25, 17 sty 2023
Imię: geos
gadu: 0
Lokalizacja: skądinąd

plastiki obok drążka

Post autor: geos »

czołem!

dziś zauważyłem, że zrobiła się przerwa/wypaczyło się między plastikami tak jak na załączonym zdjęciu poniżej (obok drążka skrzyni biegów, od strony pasażera). nie wiem kiedy i dlaczego się tak stało. próbowałem docisnąć myśląc, że może zaskoczy jakiś zaczep, ale nie zdaje to egzaminu. czy można to jakoś naprawić? coś rozmontować/zamontować od nowa, czy może kupić obudowę/osłonę?

Obrazek
Obrazek
Dominik234
Klubowicz
Posty: 555
Rejestracja: śr 14:17, 03 paź 2018
Imię: Dominik
gadu: 0
Lokalizacja: Śląsk

Re: plastiki obok drążka

Post autor: Dominik234 »

Ściągnij mieszek (wystarczy lekko podważyć go śrubokrętem np od spodu, jest zamocowany jedynie na 3-4 zatrzaskach) i będziesz mógł dokładniej obejrzeć co się tam stało. Uważaj jedynie, bo te plastikowe osłony są podatne na porysowania, więc z wyczuciem

Sam ten plastik przytwierdzony jest dwoma śrubami gdybyś chciał go zdemontować i dokładnie obejrzeć. Śruby będą widoczne dopiero jak zdejmiesz mieszek.
ODPOWIEDZ