Foteliki dziecięce w Pandzie...

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Foteliki dziecięce w Pandzie...

Numer postu:#1  Postprzez s_m » Pn 1:25, 27 sie 2018

Poszukuję porady :)
Czy używa ktoś foteliko Maxi Cosi CabrioFix lub Cybex Atom M montowanych na tylnim siedzeniu? Mieszczą się tam, jeżeli chodzi o zapięcie ich pasami, czy też trzeba montować na przednim siedzeniu albo szukać innego fotelika niż te dwa powyższe?
Problem mam głównie taki, że muszę dopasować jeden fotelik tak, aby dobrze pasował do trzech samochodów... a nie mam póki co możliwości podjechania Pandą pod sklep, żeby przymierzyć :(

Dzięki :)
s_m
Miss
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pt 12:41, 21 mar 2014
Lokalizacja: niewymagana
Panda: 1.1 40kW 2006
Imię: Doris

Re: Foteliki dziecięce w Pandzie...

Numer postu:#2  Postprzez arti_s » Pn 11:25, 27 sie 2018

A czemu akurat te 2 modele?
Cabrio fixa miałem i pasował bez problemu i dało rade go zapiąć pasem. Jeśli chcesz żeby maluch miał sensowną pozycje w nosidle to odpuść cybexa. A jeśli fotelik ma pasować do kilku aut to będzie ciężko ze względu na to że w różnych autach kanapy tylne są pod różnymi kątami. W pandzie masz kanape prostą więc z nosidłem też nie bedzie problemu. Najbezpieczniej przymierzyć w sklepie :)
arti_s
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1065
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 41
Panda: 1,1 BLUE & BLACK EDITION
Imię: Artur

Re: Foteliki dziecięce w Pandzie...

Numer postu:#3  Postprzez s_m » Pn 21:33, 27 sie 2018

Bo do innych firm nie ma adapterów pasujących do wybranego wózka albo nie pasują do kanapy drugiego wozu.. :(
s_m
Miss
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pt 12:41, 21 mar 2014
Lokalizacja: niewymagana
Panda: 1.1 40kW 2006
Imię: Doris

Re: Foteliki dziecięce w Pandzie...

Numer postu:#4  Postprzez arti_s » Pn 21:55, 27 sie 2018

Cabrio jest konstrukcją przestarzałą. Ja na twoim miejscu celowałbym w wyższe modele :) poza tym jeśli masz pochyłe kanapy w pozostałych autach to istnieje coś takiego jak wałek wyrównujący pod fotelik i on może pomóc lub też nie.
arti_s
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1065
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 41
Panda: 1,1 BLUE & BLACK EDITION
Imię: Artur


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości