Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Brak Ładowania, rozrusznik nie kręci .......

Moderatorzy: Camcioo, AdaMs

Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Numer postu:#1  Postprzez adamski73 » Śr 17:20, 10 lut 2021

Witam.
Próbuję czy możliwe jest dołożenie oryginalnego pilota i aktywacji otwierania centralnego zamka. Posiadam jeszcze Fiata Idea i tam udało mi się aktywować alarm, co prawda nie dokładałem syreny ale po otwarciu drzwi migały kierunkowskazy i na wyświetlaczu pojawiał się napis alarm, udało mi się jeszcze wkodować pilot w programie alfaobd i zamontować tempomat. W tym programie jest możliwość włączenia pilota czyli przypuszczam że zaszyte wszystko jest w body tylko trzeba aktywować ale mam pytanie jakie macie oznaczenia body w swoich Pandach jak macie oryginalny pilot.
w mojej wygląda to tak:

Informacje o centralke:
Numer rysunku FIAT: 735536771
VIN - rzeczywiste:
Nuemr HW: 28285022001
Wersja HW: 46
Numer SW: F13902.0.01
Wersja SW: 0242
Numer homologacji:
Kod ISO: 31839D8AB0
SINCOM:
Zaklad:
Numer serii:
VIN - oryginalne:
Data zaprogramowania: 02/05/11
Identyfikacja dostawców oprogramowania Boot: Delphi
Dostawca oprogramowania aplikacji: Delphi
Identyfikacja danych dostawcy aplikacji: Delphi
adamski73
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz 11:08, 23 kwi 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Panda: Panda III 2012
Imię: Adam

Re: Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Numer postu:#2  Postprzez adamski73 » Cz 13:56, 11 mar 2021

Opowiem co się dowiedziałem.
Faktycznie trzeba mieć moduł BSI który obsłuży zdalne sterowanie, najprościej go poznać po napisie na nim: Type: F14 AM433RX, jeżeli jest tylko Type: F14 125kHz to pilota nie da się połączyć.
Żeby nie kombinować z szukaniem kabli kupiłem sterownik centralnego zamka TYTAN DS 108 FIAT dedykowany do Fiatów, jest to cyfrowy sterownik który podłącza się jedynie 3 kabelki: plus, masa i sygnał do pinu 53 w BSI, dodatkowo ten kabel jest zakończony pinem i po rozebraniu wtyczki wkłada się ten pin i wszystko hula. Oczywiście jest sygnalizowane otwarcie i zamknięcie kierunkowskazami.
Cena trochę wysoka ale samodzielny montaż to pestka i nie trzeba ciąć kabli czy dawać dodatkowego przekaźnika.
Nie jest to reklama ale z czystym sumieniem mogę go polecić.
Instrukcję można pobrać ze stronki: http://docs.digitalsystems.pl/#DOKUMENTACJE_DOCUMENTATION/
adamski73
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz 11:08, 23 kwi 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Panda: Panda III 2012
Imię: Adam


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron