Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Brak Ładowania, rozrusznik nie kręci .......

Moderatorzy: Camcioo, AdaMs

Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Numer postu:#1  Postprzez adamski73 » ┼Ür 17:20, 10 lut 2021

Witam.
Pr├│buj─Ö czy mo┼╝liwe jest do┼éo┼╝enie oryginalnego pilota i aktywacji otwierania centralnego zamka. Posiadam jeszcze Fiata Idea i tam uda┼éo mi si─Ö aktywowa─ç alarm, co prawda nie dok┼éada┼éem syreny ale po otwarciu drzwi miga┼éy kierunkowskazy i na wy┼Ťwietlaczu pojawia┼é si─Ö napis alarm, uda┼éo mi si─Ö jeszcze wkodowa─ç pilot w programie alfaobd i zamontowa─ç tempomat. W tym programie jest mo┼╝liwo┼Ť─ç w┼é─ůczenia pilota czyli przypuszczam ┼╝e zaszyte wszystko jest w body tylko trzeba aktywowa─ç ale mam pytanie jakie macie oznaczenia body w swoich Pandach jak macie oryginalny pilot.
w mojej wygl─ůda to tak:

Informacje o centralke:
Numer rysunku FIAT: 735536771
VIN - rzeczywiste:
Nuemr HW: 28285022001
Wersja HW: 46
Numer SW: F13902.0.01
Wersja SW: 0242
Numer homologacji:
Kod ISO: 31839D8AB0
SINCOM:
Zaklad:
Numer serii:
VIN - oryginalne:
Data zaprogramowania: 02/05/11
Identyfikacja dostawc├│w oprogramowania Boot: Delphi
Dostawca oprogramowania aplikacji: Delphi
Identyfikacja danych dostawcy aplikacji: Delphi
adamski73
Świeżak

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz 11:08, 23 kwi 2015
Panda: Panda III 2012
Imi─Ö: Adam

Re: Centralny zamek sterowanie oryginalnym pilotem

Numer postu:#2  Postprzez adamski73 » Cz 13:56, 11 mar 2021

Opowiem co się dowiedziałem.
Faktycznie trzeba mie─ç modu┼é BSI kt├│ry obs┼éu┼╝y zdalne sterowanie, najpro┼Ťciej go pozna─ç po napisie na nim: Type: F14 AM433RX, je┼╝eli jest tylko Type: F14 125kHz to pilota nie da si─Ö po┼é─ůczy─ç.
┼╗eby nie kombinowa─ç z szukaniem kabli kupi┼éem sterownik centralnego zamka TYTAN DS 108 FIAT dedykowany do Fiat├│w, jest to cyfrowy sterownik kt├│ry pod┼é─ůcza si─Ö jedynie 3 kabelki: plus, masa i sygna┼é do pinu 53 w BSI, dodatkowo ten kabel jest zako┼äczony pinem i po rozebraniu wtyczki wk┼éada si─Ö ten pin i wszystko hula. Oczywi┼Ťcie jest sygnalizowane otwarcie i zamkni─Öcie kierunkowskazami.
Cena troch─Ö wysoka ale samodzielny monta┼╝ to pestka i nie trzeba ci─ů─ç kabli czy dawa─ç dodatkowego przeka┼║nika.
Nie jest to reklama ale z czystym sumieniem mog─Ö go poleci─ç.
Instrukcj─Ö mo┼╝na pobra─ç ze stronki: http://docs.digitalsystems.pl/#DOKUMENTACJE_DOCUMENTATION/
adamski73
Świeżak

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz 11:08, 23 kwi 2015
Panda: Panda III 2012
Imi─Ö: Adam

Powr├│t do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç