Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Dział dla osób bez Pandy

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#1  Postprzez xxxkaluniaxxx » Cz 20:44, 27 sie 2015

Wpadłam jakiś czas temu na forum bo planowaliśmy pande koniec końców pandzi nie kupiliśmy stanęło na innym fiacie :D związku z tym że Idzia swojego forum niema, na uniaczowym już jesteśmy postanowiłam zostać :P Chciałabym przedstawić oba kółka :lol:
Na pierwszy ogień Uno, jedna z pierwszych fot u nas :D
http://i955.photobucket.com/albums/ae34 ... 0002uv.jpg

zakupiony 1 lutego 2011r po pierwszym właścicielu, rocznik 2000, kolor srebrny, silniczek 899cm3, benzyniak, w dniu zakupu miał przebieg w okolicach 75000 tyś :D

wymienione były amorki, opony, tłumik, hamulce, niedawno był wymieniany bak :lol: wymienione są drzwi z lewej stronie gdy pewnego pięknego dnia astara postanowiła się przytulić do uniacza samotnie czekającego na podwórku :lol: zamontowany został hak, dodatkowe gniazdko zapalniczki w bagażniku, światła dzienne :D czeka nas malowanko drzwi i zrobienie progów :wink:

a oto i nasz nowy nabytek :D miała być panda jest idea :D
http://i955.photobucket.com/albums/ae34 ... 123348.jpg

Zakupiona 15 lipca tego roku, jesteśmy drugimi właścicielami w pl a ogólnie 3 :D Rocznik 2006, kolor grafitowy, Silniczek 1.4 benzyniak w dniu zakupu miał niecałe 70 000tys , wersja dynamic 6 biegów, klima,centralny zamek, el. szyby z przodu, dzielona składana kanapa i innych bajerów :mrgreen: Na dzień dobry tak jak Uniacz dostała w prezencie kamerkę

Na początku mieliśmy z nią lekkie problemy, kontrolka wtrysku uporczywie się świeciła mimo kilku wizyt u mechanika ale koniec końców wsio gra :P miała za sobą porządną wycieczkę i spisała się na szóstkę :D na chwile obecną planujemy założyć światła dzienne :D

za jakiś czas wrzucę lepsze fotki :wink:
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#2  Postprzez AdaMs » Pt 14:27, 28 sie 2015

Mam dobre wspomnienia z unem, za czasów technikum kumpel miał w dieslu :D

Szerokości dla obu autek :)
AdaMs
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 2235
Dołączył(a): Śr 11:34, 22 gru 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 33
Panda: Zuza 1.2 69KM (PIII)
Imię: Mateusz

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#3  Postprzez Patrick345 » Wt 20:36, 01 wrz 2015

O, Unofanka :D
Patrick345
Aktywny
Avatar użytkownika
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pt 20:04, 08 maja 2015
Lokalizacja: Głowno
Panda: 1,1 Active
Imię: Patryk

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#4  Postprzez olo 1 » Wt 20:59, 01 wrz 2015

Idea to taka nadmuchana Panda :wink: Nie wiem dlaczego, ale strasznie mało ich jeździ, a przecież fajne autko jest. Co do Uno to powiem, że też jeździliśmy na "L" i jak na tamte lata dawał radę tylko szybko ruda wyłaziła.
olo 1
Maniak
Avatar użytkownika
 
Posty: 1773
Dołączył(a): Wt 21:38, 29 kwi 2014
Lokalizacja: Wałbrzych
Panda: "Błękitna" 1.2 Dynamic
Imię: Olek

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#5  Postprzez xxxkaluniaxxx » Śr 20:32, 02 wrz 2015

Ano u nas niestety ruda jest, będzie robiona kiedy ? nie wiem, ojciec 4 lata już się zabiera :lol: przynajmniej jakieś postępy poczyniliśmy, bo farba i inne duperele kupione :D Szerszenia cała rodzinka wielbi łącznie z piesełem 100 Uniaczy może pod oknem przejechać i nic. Jak przejedzie Szerszeń, biega po mieszkaniu jak głupia :D nie było nawet opcji by się go pozbyć :) miss Uniaczy to może nie jest, ale mechanicznie żyleta :P
W mojej miejscowości oprócz Idzi jest jeszcze jedna idea :D dopiero od jakiegoś czasu ją widuje :D Jedyne co mnie w niej denerwuje i pewnie nie tylko mnie to zegary :P Jak chce się coś samemu naprawić to jest wesoło, praktycznie nic w necie nie można znaleźć :lol: ale dla chcącego nic trudnego :wink:
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#6  Postprzez hazi_k » Śr 20:57, 02 wrz 2015

Kolega miał dwa uno pod rząd i oba mile wspomina. Też ruda mu je zjadła ale co nimi zjeździł to on jeden wie. U mnie w miejscowości śmiga jedna Idea. Idea nie jest aż tak popularna, bo z tego jak pamiętam to była dość droga jak na taki samochód.
hazi_k
Specjalista
 
Posty: 379
Dołączył(a): Pn 20:28, 10 lut 2014
Lokalizacja: okolice Piły
Panda: 1.1 Actual
Imię: Krzysiek

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#7  Postprzez Regis » Cz 18:02, 03 wrz 2015

Uno spoko samochód :D U mnie tyle rudej było że mi wpadł amor z całym kielichem do bagażnika :/ No i silnik to był dwusów :D miałem 1.0 na gaźniku i brał minimum 1,5 litra na 1000 km :D
Regis
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 759
Dołączył(a): Pt 10:09, 05 gru 2014
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiek: 35
Panda: Megane II 3d 2.0 16V
Imię: Łukasz

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#8  Postprzez xxxkaluniaxxx » Pn 21:31, 12 paź 2015

Mam nadzieje że mi wybaczycie zdjęcia robione cegłą :oops: Oba aparaty mają na mnie focha :roll:
Prace w Uniaczu trwają :cfaniak: Dzieło młodszego brata :lol: Niedawno upieczonego kierowcy :jejeje:
Jak się pogoda polepszy będzie malowanko :lol:

Obrazek

widać kawałek mojego zacnego pokrowca na kierownice :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Idzia :D

Obrazek

Obrazek
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#9  Postprzez Romix13 » Pn 22:03, 12 paź 2015

Elegancko :ok:
Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości popcornu
==► Mój PANDOLOT ◄==
Podłączenie pod FES'a, kasowanie błędów itd. Procedura Proxi (osiowanie) , PW :)
Romix13
Wesoły Tramdriver
Avatar użytkownika
 
Posty: 4036
Dołączył(a): N 19:48, 17 lip 2011
Lokalizacja: [KRA] Przeginia D. / Kraków
Wiek: 47
Panda: Misiek 1.1 2003 / od 2004 LPG II gen.
Imię: Romek

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#10  Postprzez xxxkaluniaxxx » Pn 21:00, 18 kwi 2016

Cześć i czołem :D
Mała aktualizacja :D
12 kwietnia Idzia miała przegląd który przeszła bez problemu :lol: Jedyne co to musimy pomału za amorkami do tyłu się rozejrzeć :D

A dzisiaj odebrałam Szerszenia z naprawy :D
Wymieniane były filtry, oleje, świece, jakaś uszczelka, osłony :razz: Naprawiane były hamulce z tyłu i układ wydechowy :D
Uniacz już nie ryczy jak wściekły niedźwiedź a mruczy jak kotek :hura: Jest równie cichy co Idzia :D

Jutro planuje fotełki porobić :D

I teraz lekko humorystycznie :P Bo jakby nie było to forum pand :twisted:

Mam Pande! :D Wersje turbo :zakrecony:

Rocznik końcówka 2015
Kolor czarno-biały
Napęd na 4łapy
Spalanie 150gr w trasie :P

Obrazek
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#11  Postprzez Romix13 » So 7:52, 23 kwi 2016

Śliczny :razz:
Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości popcornu
==► Mój PANDOLOT ◄==
Podłączenie pod FES'a, kasowanie błędów itd. Procedura Proxi (osiowanie) , PW :)
Romix13
Wesoły Tramdriver
Avatar użytkownika
 
Posty: 4036
Dołączył(a): N 19:48, 17 lip 2011
Lokalizacja: [KRA] Przeginia D. / Kraków
Wiek: 47
Panda: Misiek 1.1 2003 / od 2004 LPG II gen.
Imię: Romek

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#12  Postprzez xxxkaluniaxxx » N 21:51, 17 cze 2018

Nadeszła chwila by wrócić na to zacne forum ale bowiem czeka mnie kupno autka :lol: Oczywiście jedynej słusznej marki, jedynego słusznego modelu :lol: Od początku było wiadome że prędzej czy później skończę z pandą, najpierw w moim życiu pojawiła się czterołapna wersją sport a teraz naszła pora na 4 kółka <3 Pandomaniaczka z Pandą w pandzie :mrgreen: Planuje uczynić ją najbardziej pandzią pandą :zakrecony: Na razie grzecznie przeglądam wszelakie ogłoszenia i wróciłam do przeglądania grupy :D Zakup planuje w okolicach koniec sierpnia początek września :hura: Ksywka już wybrana będzie Koala :mrgreen:


Co do ukochanego Szerszenia żyje i ma się dobrze :D Niedawno miał przed zawał bo czujnik pozycji wału poszedł się ekhem :D
We wrześniu stuknie mu już 18latek :D
Obrazek

W lipcu miną 3lata jak mamy Ideę :D Odpukać przez ten czas nie wymagała ani jednej naprawy jedynie żarówkę ojciec wymienił i kupił nowe koła letnie i zimowe :D Musze fotke jej przy jakiejś okazji cyknąć :D

No i w zeszłe wakacje nasza 4kołowa rodzinka powiększyła się o kolejne autko :D Brat zerwał z naszą małą tradycją i kupił Audi a4 :lol:
Rocznik 2002, w sedanie silniczek 2.0 czarne :D Przez ten czas aż raz miałam okazje nim kierować :D Co poniekąd jest zaszczytem bo oprócz brata kierował nim tylko mechanik :zakrecony: Co do jego autka to mu już tak się z niezawodnością nie udało i co chwile musi przy niej grzebać :) Fotkę też przy jakiejś okazji cyknę :D
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#13  Postprzez xxxkaluniaxxx » Cz 22:27, 20 wrz 2018

Cuda jednak się zdarzają :lol: Po 4? 5? latach tatuś w końcu zamontował resztę drzwi a brat rozpoczął walkę z rudą i lakierem :D
Obrazek
xxxkaluniaxxx
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): So 21:29, 11 kwi 2015
Lokalizacja: Rogoźno k. Poznania
Wiek: 31
Panda: Koala 1.1
Imię: Weronika

Re: Fiaty Dwa :P Szerszeń & Idzia

Numer postu:#14  Postprzez Calpool » Śr 8:43, 05 gru 2018

No to gratuluję rozpoczęcia prac, oby wszystko poszło dobrze i bezproblemowo.
Calpool
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): So 18:19, 08 wrz 2018
Lokalizacja: Dolnośląskie
Panda: II 1.4 16V
Imię: Szymon


Powrót do Moje inne 4 kółka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość