Jadźka :)

Dział dla osób bez Pandy

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Jadźka :)

Numer postu:#1  Postprzez szymonlomza » Pt 19:32, 19 lip 2013

Chciałbym Wam przedstawić moje auto , używane bardziej rekreacyjnie niż do codziennej eksploatacji . Jest to VW Jetta mk II z 1990 roku z silnikiem 1,8 benzyna. Auto ogólnie było w dobrym stanie (11 lat w kraju w jednych rękach) , wymagało dopieszczenia czyli kosmetyki lakierniczej , zakupione zostały alufelgi 15stki , zmienione kierunki , oklejone tylne lampy , założone radio VW beta , wymienione przewody , świece , rozrząd z pompą wody , amory przód + tył , sprężyny przód + tył - niby drobiazgi ale trochę nadszarpnęło to portfel :)
Z powodu zakupu Jadźki , felgi do Pandzi jak na razie muszą poczekać , ale zrekompensuje jej to po nowym roku :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szymonlomza
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr 14:56, 08 lut 2012
Lokalizacja: Łomża
Wiek: 42
Panda: 1.2 My LIfe
Imię: Beata , Szymon

Re: Jadźka :)

Numer postu:#2  Postprzez Kamillo » Cz 10:25, 25 lip 2013

stara Jetta, Bora i Corrado - jedyna ładne VW w ostatnich 30 latach. A Twoja dobrze wygląda w tym białym kolorze :D
Kamillo
Instruktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1078
Dołączył(a): So 21:56, 29 paź 2011
Lokalizacja: Pruszków (WPR)
Wiek: 44
Panda: Seat Ibiza V (KJ)
Imię: Kamil

Re: Jadźka :)

Numer postu:#3  Postprzez pankoala » Śr 10:59, 31 lip 2013

Ten środek był taki czysty czy robiłeś tam jakieś "porządki"?
pankoala
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Dołączył(a): N 19:41, 28 lip 2013
Lokalizacja: Kraków
Panda: pan da al bo pan nie da
Imię: Tomek

Re: Jadźka :)

Numer postu:#4  Postprzez szymonlomza » N 20:01, 04 sie 2013

pankoala napisał(a):Ten środek był taki czysty czy robiłeś tam jakieś "porządki"?


Był czysty , chociaż jak dla mnie jest jeszcze brudny , auto jest jeszcze przed praniem :)
Ogólnie w środku było "czuć dziadem" jak to pieszczotliwie nazwałem , teraz po wstępnym plakowaniu , myciu plastików , wszystko czeka jeszcze na pranie , które na dniach nastąpi
szymonlomza
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr 14:56, 08 lut 2012
Lokalizacja: Łomża
Wiek: 42
Panda: 1.2 My LIfe
Imię: Beata , Szymon

Re: Jadźka :)

Numer postu:#5  Postprzez pankoala » Pn 16:41, 05 sie 2013

A widzisz, na zdjęciach wygląda na zadbane autko, ale wiadomo, że czyszczenie nie zaszkodzi ;)
pankoala
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Dołączył(a): N 19:41, 28 lip 2013
Lokalizacja: Kraków
Panda: pan da al bo pan nie da
Imię: Tomek

Re: Jadźka :)

Numer postu:#6  Postprzez szymonlomza » Śr 17:20, 23 paź 2013

Dziś zostały zakończone przygotowania do zimy . Wymieniony na nowy płyn chłodniczy oraz naprawa układu hamulcowego ( nowe klocki i tarcze z przodu , z tyłu nowe bębny , szczęki , cylinderki i łożyska) . Myślę , że na wiosnę całość mechaniczna zostanie ogarnięta na tyle , że nie będę miał żadnych zastrzeżeń . Został mi do zrobienia przód auta tzn niby wszystko jest ok ale czasem coś puknie , przy wyższych prędkościach są lekkie drgania - końcówki , wahacze i powinno być już dobrze.Autem od maja przejechaliśmy ok 3000km , w trasie nie było żadnej niespodzianki - auto woziło nas dzielnie po całych Mazurach ( ogromny bagażnik robił robotę) . Spalanie , cóż mało nie jest , wystarczy trochę mocniej potraktować gaz a 12 litrów na mieście to żadne zaskoczenie ale zapach benzyny , szczególnie w starszym aucie jest bezcenny :) Poniżej foto w zimowym już obuwiu
Obrazek Obrazek Obrazek
szymonlomza
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr 14:56, 08 lut 2012
Lokalizacja: Łomża
Wiek: 42
Panda: 1.2 My LIfe
Imię: Beata , Szymon


Powrót do Moje inne 4 kółka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości