Dacia Duster

Dział dla osób bez Pandy

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Re: Dacia Duster

Numer postu:#16  Postprzez Worczynski » Cz 18:55, 21 cze 2012

Dla mnie fajnie wygląda, ciemne lampy dodały uroku Dusterowi :) Dawaj sesję Panda vs Duster :) A porównywanie Daci do pandy 4x4 trochę na wyrost, jak porównywać 3,5 metra z 4,1 metra samochodu. Oby jeździła bezawaryjnie i spełniała oczekiwania rodziców :)
PS. Cytryna należy do kumpla rodzicieli? Bo bardzo mi się C5 podoba ;)
Worczynski
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1250
Dołączył(a): Wt 9:28, 12 kwi 2011
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 33
Panda: 1.1 Actual yellow banana! + kuchenka gazowa :)
Imię: Paweł

Re: Dacia Duster

Numer postu:#17  Postprzez artuss7 » Cz 19:04, 21 cze 2012

Bardzo fajny samochód, zawsze jak koło Wieliczki przejeżdżam do Krakowa to widzę podobną na wystawie ;D
artuss7
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 390
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Limanowa/Kraków
Wiek: 35
Panda: 100 HP

Re: Dacia Duster

Numer postu:#18  Postprzez bobofrut » Cz 19:21, 21 cze 2012

Worczynski napisał(a):Dla mnie fajnie wygląda, ciemne lampy dodały uroku Dusterowi :) Dawaj sesję Panda vs Duster :) A porównywanie Daci do pandy 4x4 trochę na wyrost, jak porównywać 3,5 metra z 4,1 metra samochodu. Oby jeździła bezawaryjnie i spełniała oczekiwania rodziców :)
PS. Cytryna należy do kumpla rodzicieli? Bo bardzo mi się C5 podoba ;)



No właśnie nie ma co porownywac.
Hm tak, wujka firmowy;) wspaniała, cudowna, bajerancka fura o.O bajer i kosmos jest;)

NO NO MUSZE ZROBIC PORZĄDNĄ SESJĘ DACIA VS. PANDA ! dobry pomysł kolego :D
Ciemne lampy są tylko w delseyu i 4x4 ^^ bardzo mi się podobają i to taki szczegół na ktory zwracam uwagę patrząc na jej przod ^^
Wszystkich zainteresowanych kontaktem do mnie proszę kierować tylko na PW.
Obrazek
bobofrut
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 2426
Dołączył(a): Pt 14:12, 21 paź 2011
Lokalizacja: Stryków k. Łodzi
Wiek: 32
Panda: 1.1[LPG] | 06' | Active+ | Rosso199
Imię: Patryk

Re: Dacia Duster

Numer postu:#19  Postprzez w5minut_pl » Cz 19:32, 21 cze 2012

Jeśli przełkniesz:
cenę
i to że z zewnątrz autko sprawia wrażenie że jest duuużo większe niż w rzeczywistości
że ruszasz z dwójki choć poruszał się będziesz głównie w mieście
benzynowe, duuuzo pali
jest nieocynkowane
i bardzo głośne wewnątrz
To będziesz właścicielem całkiem przyzwoitej bryczki.
Bo:
plastiki choć dość tandetne nawet po kilku latach nie skrzypią
powinno być dość tanie w eksploatacji (nie licząc paliwa i pod warunkiem omijania ASO)

No i szlak trafi kilku sąsiadów
w5minut_pl
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 195
Dołączył(a): So 18:36, 12 mar 2011
Lokalizacja: Łódź
Panda: 1,1 razy 2
Imię: Andrzej

Re: Dacia Duster

Numer postu:#20  Postprzez bart_tychy » Cz 20:48, 21 cze 2012

fajna dacia :) ale szczerze wolał bym yeti :P choć dacia za swoją cene jest super :)
bart_tychy
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt 17:27, 02 lis 2010
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 35
Panda: była, ale nie ma :( jest paseratti
Imię: Bartek

Re: Dacia Duster

Numer postu:#21  Postprzez sdss » Cz 20:58, 21 cze 2012

Duster jak każda Dacia cierpi na brak wygłuszenia, o ile w mieście do 100KM/H jest ok, tak na autostradzie to męka dla uszu. Oszczędności na każdym kroku, spryskamy szybe to ręcznie trzeba uruchomić wycieraczki :shock: Duster się podoba, ale wygląd to nie wszystko.
sdss
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 118
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: śląsk/małopolska
Panda: Była 1.2 Dynamic, Yetas, Astra H i Monster PATSI
Imię: Nieznane

Re: Dacia Duster

Numer postu:#22  Postprzez bobofrut » Cz 21:48, 21 cze 2012

Przy 4x4 jest skrzynka 6 biegow i z 2ki trzeba ruszac bo 1 jako terenowa. My mamy 5biegową.
Benzynowe fakt duzo palą (stad tez mozliwosc lpg fabrycznie) ale sa malo awaryjne ^^
co do wygluszenia to nie jest zle, na autostradzie 120 km/h bylo ciszej niz w naszej pandzie przy 90ciu. do tego diesel.
Ja nie mowie ze jest idealna ale z paroma opiniami moge sie nie zgadzac lub sprostowac jako uzytkownik.
Poza tym ocynk nie ocynk..audi a4 mialem w ocynku i gniła o.O a tak na prawde to co mnei to interesuje ze za 10 lat zacznie gnic jak za 5 sprzedam pewnie.
Jakie minusy?
malo schowkow ! na prawde to denerwuje
wycieraczki seryjne za male i gowniane jednym slowem :P do wymiany na aero, pierwsze co zmienimy
roleta w bagazniku taka sobie jest
jak cos znajde jeszcze to napisze^^
na plus spalanie autka 5,3 w trasie nam wyszlo na "dotarciu" mysle ze dobry wynik, na 4,9-5 spokojnie bedziemy schodzic wypadami rodzinnymi.
a silniczek mruczy
Wszystkich zainteresowanych kontaktem do mnie proszę kierować tylko na PW.
Obrazek
bobofrut
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 2426
Dołączył(a): Pt 14:12, 21 paź 2011
Lokalizacja: Stryków k. Łodzi
Wiek: 32
Panda: 1.1[LPG] | 06' | Active+ | Rosso199
Imię: Patryk

Re: Dacia Duster

Numer postu:#23  Postprzez sdss » Cz 21:55, 21 cze 2012

Deacon napisał(a):wcale nie taka zla ta dacia. jak za ta cene to nie ma co wybrzydzac :ok:
a opinii niektorych osob z tego forum nie nalezy wogole brac pod uwage :swinka:



Masz jakiś problem?
sdss
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 118
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: śląsk/małopolska
Panda: Była 1.2 Dynamic, Yetas, Astra H i Monster PATSI
Imię: Nieznane

Re: Dacia Duster

Numer postu:#24  Postprzez Nipro » Cz 22:02, 21 cze 2012

Też od ponad roku ujeżdżam Dustera. Delsey to na prawdę przyjemna wersja ale nie było jeszcze jak brałem swojego. To auto pod pewnym względem rozpieszcza - zapominasz o krawężnikach i studzienkach :wink:
bobfrut, jakbyś chciał się bawić, to wszystko o wyciszaniu i innych udogodnieniach w Dusterze znajdziesz na http://www.daciaklub.pl/forum/index.php
Gratuluję zakupu i szerokości!
Nipro
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt 12:55, 22 maja 2012
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Panda: 1.1 "srebrna taczka"

Re: Dacia Duster

Numer postu:#25  Postprzez w5minut_pl » Pt 0:50, 22 cze 2012

bobofrut napisał(a):co do wygluszenia to nie jest zle, na autostradzie 120 km/h bylo ciszej niz w naszej pandzie przy 90ciu.
Ja nie mowie ze jest idealna ale z paroma opiniami moge sie nie zgadzac lub sprostowac jako uzytkownik.
... tak na prawde to co mnei to interesuje ze za 10 lat zacznie gnic jak za 5 sprzedam pewnie.

Nie oceniam tego samochodu źle, ma nawet sporo uroku. Ja po postu jestem zdania że nie ma cudów . Jeśli zapłaciłeś mniej to i mniej dostałeś i na tym koniec.
A uważam że za tą cenę dostałeś obszernie wyglądające małe auto.
Co do rdzy to Reno już kilka razy poprawiało zabezpieczenia w loganach na których rdza potrafiła się pokazywać już po roku ale żadną z akcji przywoławczych Ci się przecież chwalić nie będzie.
To że jest cicho to pewnie dlatego ze puki co jest nowa, więc porównywanie jej z kilkuletnią pandą nie na sensu. Z wiekiem niestety będzie głośniejsza. (na co dzień jeżdżę loganem i powyżej 110 nie da się prowadzić rozmowy z pasażerami na tylnej kanapie)
Autko jednak ma chyba 3 lata gwarancji wiec przynajmniej przez ten okres rodzice będą zwolnieni od ewentualnych trosk.
Jeśli będziecie je serwisowali w Łodzi to raczej nie polecam jaszpolu.
w5minut_pl
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 195
Dołączył(a): So 18:36, 12 mar 2011
Lokalizacja: Łódź
Panda: 1,1 razy 2
Imię: Andrzej

Re: Dacia Duster

Numer postu:#26  Postprzez Dreamcatcher » Pt 9:06, 22 cze 2012

w5minut_pl napisał(a):jest nieocynkowane

kurde myślałem iż to w dzisiejszych czasach standard. Panda zdaje się nawet to ma.
Dreamcatcher
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Śr 15:21, 06 kwi 2011
Lokalizacja: Sanok
Panda: 1.3 JTD
Imię: ...

Re: Dacia Duster

Numer postu:#27  Postprzez Borys » Pt 11:30, 22 cze 2012

Fajny kolorek auta. Jak za taka cenę oferta super.
Poza tym czemu aż z Chojnic jechała do Łodzi ? Czyżby tam była dobra cena czy brak u was dilera ?
Mój żółty budyń viewtopic.php?f=45&t=2469
Borys
Leader Team
 
Posty: 1649
Dołączył(a): Cz 13:38, 01 mar 2012
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 39
Panda: 1,2 69 KM LPG
Imię: Paweł

Re: Dacia Duster

Numer postu:#28  Postprzez bobofrut » Pt 12:56, 22 cze 2012

Borys napisał(a):Fajny kolorek auta. Jak za taka cenę oferta super.
Poza tym czemu aż z Chojnic jechała do Łodzi ? Czyżby tam była dobra cena czy brak u was dilera ?


U nas jest 3 dilerow po prostu byla od ręki tam a Dustera ciezko od reki kupic, no i przy okazji doposazyli ją taniej niz w Łodzi no i tez byla tansza na start.


w5minutpl :) no na pewno minusem jest to ze nie ma ocynku^^ gdzies ta cena ulotnila sie ja nie mowie ze idealna ale nie jest tak jak mowisz ze w loganie przy 110 to sie nie da rozmawiac^^ wracajac z trasy to przetestowalismy i na prawde jest cicho, poza tym logan a np sandero to jest roznica przeciez tez poprawiaja z czasem bledy itd

Tak gwarancja jest 3l a my dokupilismy do 5 Lat/100tyś.

Nie polecasz Jaszpola ale w Łodzi na brukowej czy w Zgierzu ? Bo prawdopodobnie w zgierzu bedzie serwisowana no i zostają jeszcze Przyguccy.
Wszystkich zainteresowanych kontaktem do mnie proszę kierować tylko na PW.
Obrazek
bobofrut
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 2426
Dołączył(a): Pt 14:12, 21 paź 2011
Lokalizacja: Stryków k. Łodzi
Wiek: 32
Panda: 1.1[LPG] | 06' | Active+ | Rosso199
Imię: Patryk

Re: Dacia Duster

Numer postu:#29  Postprzez Agent » Pt 13:11, 22 cze 2012

bobofrut napisał(a):Witam. Jutro z rodzicami jedziemy odebrac naszą Dackę. Miał ktoś z Was stycznośc z tym samochodem lub ma zamiar kupic bądź kupil ? Zapraszam do dyskusji i opiniowania. ;>


Ja miałem styczność z tym autem podczas jego premiery w Polsce na targach poznańskich kilka lat temu. Podczas regulacji kierownicy, skaleczyłem sobie kciuka, o najwyższych lotów plastykową wajchę. Więcej nie miałem i nie wiem czy chce mieć do czynienia z tym autem. Aczkolwiek z zewnątrz jest naprawdę niezły, szkoda, że już środek zostawiono dla ekonomistów no ale coś za coś.
Life is 2 short 2b slow...
Agent
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 803
Dołączył(a): N 10:57, 18 wrz 2011
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn
Wiek: 37
Panda: 19.09.2011r. - 10.10.2013r.
Imię: Emil

Re: Dacia Duster

Numer postu:#30  Postprzez mixer » Pt 15:07, 22 cze 2012

Trudno mi się wypowiedzieć na temat Dacia Duster ale jeśli chodzi o stylistykę to dla mnie do bani możliwe że cena jest atrakcyjna ale mimo to mnie by nie przekonała ważne jest to że twoi rodzice są zadowoleni i to się liczy :ok:
mixer
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 521
Dołączył(a): Wt 9:49, 20 wrz 2011
Lokalizacja: Siemianowice
Wiek: 48
Panda: Panda1.1
Imię: Sebastian

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moje inne 4 kółka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości