czteroosobowy trójsamochodowy Sulechowski zlot 1.IV AD2012

Archiwum spotów które się odbyły

Moderatorzy: Pols, AdaMs

czteroosobowy trójsamochodowy Sulechowski zlot 1.IV AD2012

Numer postu:#1  Postprzez Junak » Pn 21:28, 02 kwi 2012

Dnia wczorajszego czyli kwietnia pierwszego (prima aprilis :mrgreen: ) odbył się mini spot przedstawicieli czterech for Fiata. Reprezentacja stawiła się w składzie czteroosobowym z czego:
Panda Club Polska: osób 3
Forum Punto: osób 1 słownie jedna
Uno Klub Polska: osób jedna, słownie jedna
Unofani: osób 2, słownie 2
Czyli 7 osób ale jak to przecież były tylko 4 :?: a to czysta matematyka bo przecież wiadomo że 1 kwietnia wszystko możliwe i że 3+1+1+2=4
A teraz całkiem serio na zlocie stawili się:
Iza i Mariusz (PCP)
Junak czyli ja(PCP, UKP, UNOFNI)
Makorn (FP, UNOFANI)
Po zapoznaniu ze składem osobowym pora na ciekawszą część czyli autka :pandacool
Tu z czystej matematyki i statyski wychodzi na to że na każde forum przypadało 0.75 auta, (i znów jakieś głupoty tu Junak pisze :facepalm: )czyli wychodzi że coś tu nie gra ale jakim cudem? A takim że:
FP-1auto
PCP-1 auto
UKP 1 auto
UNOFANI 1 auto
ale że UKP i UNOFANÓW reprezentował ten sam samochód to wychodzi po 0,5 auta na klub :mrgreen:
I wszystko jasne, teraz pewnie myślicie sobie "Junak nie gadaj głupot jak :swir: tylko dawaj foto bo bez foto się nie liczy jak mówi stara mądrość :old:"
Więc teraz pora na ciekawszą część czyli słitfocie :lol:
Ale przed fotkami może jeszcze kawałek komentarza słownego?
Nie?
No dobra będą fotki(z komentarzem pod zdjęciami :terefere:)
Obrazek
o godzinie 18 stawiłem się ja i Makorn z FP, fotka ta miała być dowodem na nasze przybycie, a puste miejsce między naszymi autami miało symbolizować....
miejsce dla spóźnionego wędrowca :D (a może to że nie umiemy parkować :hmm: :-D )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia te ukazują...
"chyba po prostu Punto i Uno na parkingu, ale nudna relacja idź stąd to forum Pandy co ty w ogóle tu robisz..." :P
ale chwileczkę bo teraz czas na:
Obrazek
i pojawiła się Panda Izy, a w niej jak w kremowej(zółtej? jako że jestem facetem kolorów nie znam wielu :zakrecony:) karocy przybyła Iza z Mariuszem, była to godzina mniej lub więcej 18.15 czasu polskiego.
Obrazek
Obrazek
I te oto zdjęcia podsumowują pobyt na parkingu pod Tesco w Sulechowie, na którym doszło do zapoznania się i krótkich oględzin samochodów. Pierwszą propozycją ze strony Makorna była sugestia że alufelgi Izy są je nie potrzebne i trzeba je przekręcić do Punto (choć ciekaw jestem jakby Uno się na nich prezentowało :mrgreen: )
Następnie udaliśmy się do restauracji (baru?, knajpy?, zwał jak zwał) o nazwie: *********** (haha nie podam) spędziliśmy tam prawie 2.5 godziny, rozmawiając na temat naszych samochodów ale też i na tematy całkiem z nimi nie związane :D czas minął niestety szybko ale miło, przyjemnie i wesoło. Teraz pora na kilka zdjęc z pobytu w barze:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
haha teraz zgadnijcie kto jest kto :zakrecony:
Obrazek
i podsumowanie kosztów imprezy :D
po tym jak uregulowaliśmy należność za imprezę udaliśmy się na polną drogę w celu zaprezentowania jakości świecenia lamp przednich w Uno i Pandzie, było to około godziny 20:50, z tej części niestety nie ma zdjęć. Po obejrzeniu świateł zlot niestety się już musiał zakończyć i każdy pojechał w swoją stronę.
Ja serdecznie dziękuję Izie i Mariuszowi za przybycie, spędziłem miło czas i poznałem kolejnych ludzi z okolic Sulechowa pozytywnie zakręconych na punkcie swego auta (nie tylko ja mam świra :swir: na punkcie mojego samochodu :hahaha:)

Dziękuję za przeczytanie tej relacji do końca 8)
teraz kolej Izy na dodanie tego czego ja zapomniałem napisać :D
(_[__]=====/////=====[__]_)
"...pojedziemy gdzieś, rozpędzimy się, pokonamy noc, przywitamy dzień..."
http://www.fiatuno.pl/fiatuno,1,909.html
:mrgreen: Majster Garaż :mrgreen:
Junak
Przyjaciel klubu
Avatar użytkownika
 
Posty: 365
Dołączył(a): Śr 19:49, 22 lut 2012
Lokalizacja: Sulechów/ Kruszyna
Wiek: 32
Panda: 1.2
Imię: Tomek

Re: czteroosobowy trójsamochodowy Sulechowski zlot 1.IV AD20

Numer postu:#2  Postprzez Vito » Pn 21:38, 02 kwi 2012

Każde spotkanie z automaniakami jest :ok:
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Re: czteroosobowy trójsamochodowy Sulechowski zlot 1.IV AD20

Numer postu:#3  Postprzez Issa83 » Pn 22:10, 02 kwi 2012

Fantastyczny opis oddający ducha spotu fiatowców. Nic dodać, nic ująć.
Jedyne co zapomniałeś powiedzieć, to to, że Panda dała plamę z oświetleniem rejestracji (jak się okazało LEDy są ok, za to prąd jakimś cudem nie dociera :(), a imprezę musieliśmy zakończyć z powodu wiatru i temperatur. Nieźle nas tam przewiało. Na szczęście wiosna ( z przyjemniejszymi temperaturami) już tuż tuż.
Bardzo dziękujemy Tobie i Makornowi za mile i wesoło spędzony czas. Mam nadzieję, że będziemy się częściej spotykać, no i mam nadzieję, że nasze grono też się będzie powiększać. Tak jak wspomnieliśmy - miejsce na ognicho jest, i niech się tylko ociepli ..... :jejeje: :jejeje: :jejeje:
Issa83
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 556
Dołączył(a): Śr 19:48, 25 maja 2011
Lokalizacja: Babimost/ lubuskie
Wiek: 40
Imię: Iza

Re: czteroosobowy trójsamochodowy Sulechowski zlot 1.IV AD20

Numer postu:#4  Postprzez mixer » Wt 18:02, 03 kwi 2012

Nie ważna jest frekwencja ważne że ekipa jest :ok:
mixer
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 521
Dołączył(a): Wt 9:49, 20 wrz 2011
Lokalizacja: Siemianowice
Wiek: 48
Panda: Panda1.1
Imię: Sebastian


Powrót do Spotkania, zloty - archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości