[ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

[ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

Numer postu:#1  Postprzez wojtassslg » Wt 16:06, 15 lis 2011

Odradzam, z racji stanu, że auto mam 1,5 roku po gwarancji a ja dalej borykam się z problemami instalacji gazowej II generacji. Ostatnio odkryłem, że po moich wielotygodniowych staraniach (jeszcze za czasów gwarancji) podłączyli mi tam układ kompensacji ciśnienia parownika za filtr powietrza ale do I stopnia redukcji, gdzie podłączony on powinien być do II stopnia redukcji. Wydaje się to aptekarski błąd, ale każdy kto chociaż trochę wie jak działa parownik podciśnieniowy wie, że tak być nie może. Oczywiście problemów różnych było dużo więcej, ale to może kiedyś indziej :)
wojtassslg
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1174
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: ST
Wiek: 34

Re: [ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

Numer postu:#2  Postprzez bart_tychy » Wt 21:11, 15 lis 2011

do podstawowych rzeczy typu wymiana filtrów, oleju itp. to mogą być. ale blacharkę u nich odradzam
bart_tychy
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt 17:27, 02 lis 2010
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 35
Panda: była, ale nie ma :( jest paseratti
Imię: Bartek

Re: [ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

Numer postu:#3  Postprzez marco80 » Wt 22:48, 07 lut 2012

Uważam że te wszystkie rozmowu tutaj są bez sensu bo przy takim nawale pracy jak mają serwisy, jednemu zrobią dobrze i chwali pod niebiosa a innemu źle jeżdzi na poprawki i wiesza psy, zależy też konkretnie jaki mechanik to robił w każdej pracy są "czarne owce"jedni lubia swoją pracę inne muszą a teraz do rzeczy ,mnie w innym samochodzie po prawie dwóch latach Auto -Hit wykonał naprawę gwarancyjna (cieknąca pompa wody) samochód odkupiłem i nie wiedziałem o tym fakcie(że to jest jeszcze na gwarancji) cóż sami się przyznali i wymienili bez marudzenia a dla dociekliwych nie chcę im robić nie wiadomo jakiej reklamy i nie pracuje tam, jak ktoś nie wierzy niech pyta Witka pozdr
marco80
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 380
Dołączył(a): Wt 21:04, 29 lis 2011
Lokalizacja: SI
Wiek: 43
Panda: C2 VTS
Imię: marek

Re: [ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

Numer postu:#4  Postprzez bart_tychy » Śr 1:24, 08 lut 2012

ale tak jest zazwyczaj, że jeden mały mankament i od razu wiesza się psy. Jak ktoś coś zrobi dobrze to takiej informacji na necie się nie uświadczy. Jak napisałem że u mnie wszystko przebiegło ok, ale po wpadce z malowaniem u jednego z nas, nie oddał bym tam auta do malowania
bart_tychy
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1058
Dołączył(a): Wt 17:27, 02 lis 2010
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 35
Panda: była, ale nie ma :( jest paseratti
Imię: Bartek

Re: [ODRADZAM] Auto-Hit Tychy

Numer postu:#5  Postprzez damiansek » Pn 23:36, 04 cze 2012

Witam
A ja jeżdżę do nich z Stilo i Pandą, i tak szczerze powiem że nigdy nie miałem z nimi problemu.
Stilo - holowanie lawetą, wymiana czujnika położenia wału korbowego, wymiana czujnika ciś na pompie wtryskowej
Panda - wymiana szyby czołowej, diagnostyka, itp.
Zawsze na czas i bez zbędnych problemów.
Pandżuro zawsze daje radę.
damiansek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): N 23:09, 03 cze 2012
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 46
Panda: II Activ 1.1 2004


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości