[ODRADZAM] Rambit. Mechanika pojazdowa, GDYNIA, ul. Pucka 99

[ODRADZAM] Rambit. Mechanika pojazdowa, GDYNIA, ul. Pucka 99

Numer postu:#1  Postprzez Szumak » Pn 12:36, 21 lis 2016

Byłem kilkukrotnie klientem. Omijam szerokim łukiem.
Jako plus dla nich mogę napisać, że mają wiedzę i doświadczenie w trafnej diagnozie nietypowych dolegliwości.
Niestety, minusów jest dużo więcej a wynikają jak mi się wydaje z nadmiernego pośpiechu i braku szacunku dla klienta i powierzonego sprzętu.
Przy każdej mojej wizycie usuwali co prawda zlecone usterki ale wyrządzali jednocześnie kosztowne szkody:
- powyrywane gniazda śrub mocujących cewkę zapłonową (Renault),
- przebita olejowa poduszka silnika, którą wymieniałem pół roku wcześniej (tłumaczenie: była stara i sama pękła),
- połamany czujnik prędkości przy wymianie skrzyni biegów (również sam go wymieniałem jakiś czas wcześniej więc wiem co wkładałem)
- pocięte fleksem mocowanie wózka przy wyjmowaniu skrzyni (oddali niepospawane, niezabezpieczone antykorozyjnie)
- o powyrywanych przewodach, niepospinanych szybkozłączkach (w tym na przewodach paliwowych) czy notorycznie zniszczonym wężu dolotu powietrza nie warto się nawet rozpisywać.
Pewnie by się coś jeszcze znalazło, ale nie odwiedzałem ich już dobre kilka lat i wyparłem z pamięci złe wspomnienia.
Obrazek
Szumak
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 40
Dołączył(a): So 12:46, 19 lis 2016
Lokalizacja: GWE, GMB, SBI
Wiek: 49
Panda: Panda II Actual 1.1 '04
Imię: Jacek

Powrót do Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron