[POLECAM] sklepopon.pl

[POLECAM] sklepopon.pl

Numer postu:#1  Postprzez matyja » Pt 22:16, 10 sty 2014

jak w temacie, polecam internetowy sklep sklepopon.pl
ceny jedne z lepszych w Polsce. przy zakupie opon, w Krakowie nie udało mi się znaleźć taniej opon, które mnie interesowały..., przynajmniej jeżeli chodzi o opony zimowe (letnie kupiłem gdzie indziej)

generalnie zakład na Bociana jest bardzo duży, chyba 6 stanowisk do wymiany kół, do tego ogromny wybór zarówno opon, jak i felg, czy środków do konserwacji
posiadają też drugi oddział w Bonarce oraz serwis mobilny - masz kapcia, dzwonisz do nich, przyjeżdżają i naprawiają na miejscu
obsługa jest miła i uprzejma - nie wybrzydzają, czy nie wykłócają się. mają też wiedzę i doradzą, jak trzeba.

sam serwis jest drogi... wymiana opon przy zakupie może nie jest wygórowana, bo 60 zł (stalówki 13''-14''), ale już za komplet wentyli musiałem dopłacić extra - po 6zł/szt, co nie jest mało
nie ma też możliwości targowania się, przynajmniej mnie się nie udało :D

pierwszy raz się spotkałem, żeby po zamontowaniu kół, dokręcali śruby klucze dynamometrycznym, co oczywiście jest na plus. dodatkowo powiedzieli, żeby przyjechać dokręcić koła po przejechaniu 40km, co miało być bezpłatne, ale tę kwestię olałem, bo dysponuję takim kluczem
moja Panda ==> KLIK
moja 307'mka ==> KLIK
moja SV'ka ==> KLIK
matyja
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 856
Dołączył(a): So 17:54, 31 mar 2012
Lokalizacja: Krzeszowice/Kraków
Panda: 1.1 Actual 2003r. + LPG BRC Sequent 24
Imię: Mateusz

Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron