[ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

[ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#1  Postprzez bombel » Cz 15:05, 14 mar 2013

Polecam, ale omijać szerokim łukiem (tak sobie czytam dopiero dzisiaj opinie o nich na google) i w sumie ciężko się z nimi nie zgodzić :/

Zlecony przegląd gwarancyjny instalacji lpg zajął im w sumie 3 (słownie trzy) dni :!:
(a czy to koniec, nie jestem do końca taki pewien) :ogien:

Oddałem im sprawny samochód, ze sprawną instalacją - przelatała 20 000 km bez stęknięcia
(montowana w ASO Viamot oddział OLKUSZ)

niestety w Olkuszu zwolnił się gazownik i nie mogłem tam zrobić przeglądu gwarancyjnego - stąd gość z Olkusza polecił jechać do Krakowa żeby nie przekroczyć limitu km., bo gwarancja bla bla bla - jako że nie miałem już innego wyjścia - pojechałem :(

1 wizyta - czas operacyjny - 1godz - efekt - falowanie na wolnych obrotach

2 wizyta - czas operacyjny 30min - efekt - falowanie na wolnych obrotach plus "jakieś jaja" w momencie przechodzenia z benzyny na lpg

3 wizyta - już bez "dzień dobry" i "prosze Pana", bo miarka się przebrała - czas operacyjny 4godz :hahaha: (kpina)
auto odebrane, czy sprawne - czas pokaże :roll:

Pomijam fakt, że zaproponowali kompleksowy przegląd jaki niby się wykonuje przy przebiegu 80k - wymiana oleju, filtrów, regulacja zaworów, zmiana świec i kabli (może coś jeszcze pominąłem a może nie) za jedyne 800zł - mało typa nie wyśmiałem i chyba w zamian za to wsadzili łapy tak, że kosztowało mnie to trzy wizyty u nich - przejeżdzone 300km do samego serwisu, porażka na maxa :!:
Nie chce mieć z nimi nic więcej do czynienia, ogólnie VIAMOT ok, ale OLKUSZ. Filia w Krakowie dla mnie nie istnieje :!:
bombel
Maniak
Avatar użytkownika
 
Posty: 1594
Dołączył(a): Cz 16:50, 08 gru 2011
Lokalizacja: KCH
Wiek: 38
Panda: 1.1 + NOS ;)
Imię: Sebastian

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#2  Postprzez darcyn » Cz 20:35, 14 mar 2013

standardowy przegląd 150
wymiana zaworów 250 ;)
filtr oleju 30
powietrza 20
klima 60
selenia 20k 120zł

jedna płytka zaworowa 6zł
uszczelka pokrywy zaw 55zł
dodatkowo uszczelki 3x 8zł
swieca 4x30.

uzbiera się.
dlatego też warto kupować auta serwisowane w ASO ;) bo są bynajmniej prawidłowo serwisowane


od siebie dodam - radze robić (gdziekolwiek) regulację zaworów, bo potem tylko płacz.
darcyn
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): So 17:09, 26 mar 2011
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Panda: szukam

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#3  Postprzez Borys » Pt 0:08, 15 mar 2013

Jak widać ASO potrafi zdzierać z ludzi :P W końcu z tego żyją heh.
Ja za przegląd na 20tkm zapłaciłem 310zl robota z częściami ( olej Castrol filtr oleju powietrza pyłkowy regulacja zaworów i uszczelka klawiatury )
Mój żółty budyń viewtopic.php?f=45&t=2469
Borys
Leader Team
 
Posty: 1649
Dołączył(a): Cz 13:38, 01 mar 2012
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 39
Panda: 1,2 69 KM LPG
Imię: Paweł

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#4  Postprzez michal » Pt 7:39, 15 mar 2013

Viamot w Krakowie jest stanowczo za drogi, po przesłaniu cennika za przegląd gwarancyjny, który według nich miałby kosztować około tysiąca złotych, od razu zrezygnowałem z ich usług.
michal
Profesjonalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Bolęcin
Wiek: 34
Panda: II 1.1 Actual
Imię: Michał

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#5  Postprzez darcyn » Pt 13:23, 15 mar 2013

Borys napisał(a):Jak widać ASO potrafi zdzierać z ludzi :P W końcu z tego żyją heh.
Ja za przegląd na 20tkm zapłaciłem 310zl robota z częściami ( olej Castrol filtr oleju powietrza pyłkowy regulacja zaworów i uszczelka klawiatury )


chciałbym widzieć ten "przegląd".
to była wymiana oleju a nie przegląd. wymiana oleju w aso kosztuje 30zł, a wszystkich filtrów chyba 60. i wtedy:
60 wymiana
castrol 65zł
oleju 20
pow 20
pyłka 35zł

no niestety wymiana zaworów jest droga,

wtedy nie masz podpięcia pod kompa, ogólnych oględzin, spr wydechu i układu ham.
darcyn
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): So 17:09, 26 mar 2011
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Panda: szukam

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#6  Postprzez Borys » So 18:55, 16 mar 2013

darcyn napisał(a):
Borys napisał(a):Jak widać ASO potrafi zdzierać z ludzi :P W końcu z tego żyją heh.
Ja za przegląd na 20tkm zapłaciłem 310zl robota z częściami ( olej Castrol filtr oleju powietrza pyłkowy regulacja zaworów i uszczelka klawiatury )


chciałbym widzieć ten "przegląd".
to była wymiana oleju a nie przegląd. wymiana oleju w aso kosztuje 30zł, a wszystkich filtrów chyba 60. i wtedy:
60 wymiana
castrol 65zł
oleju 20
pow 20
pyłka 35zł

no niestety wymiana zaworów jest droga,

wtedy nie masz podpięcia pod kompa, ogólnych oględzin, spr wydechu i układu ham.

A ja chciałbym widzieć przegląd w ASO, bo zawsze klienta wysyłają do poczekalni, żeby nie widział co robią z jego autem. Zapewne ASO napewno nie ma takich cen jak piszesz. Auto pod kompa mogę sam podpiąć, skasować serwis i zobaczyć błędy jeżeli takowe są. Pozatym mój mechanik to były pracownik jednego ze śląskich ASO Fiata. Otworzył swój warsztat i ma dużo niższe ceny, a niestety tam płaci się za pieczątkę :)
Mój żółty budyń viewtopic.php?f=45&t=2469
Borys
Leader Team
 
Posty: 1649
Dołączył(a): Cz 13:38, 01 mar 2012
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 39
Panda: 1,2 69 KM LPG
Imię: Paweł

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#7  Postprzez patsi » So 20:47, 04 sty 2014

Viamot Kraków oraz oddział w Olkuszu zostały zamknięte z dniem 1 stycznia :lol:
patsi
Klubowiczka na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 328
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: małopolska
Imię: patsi

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#8  Postprzez bombel » N 13:50, 05 sty 2014

patsi napisał(a):Viamot Kraków oraz oddział w Olkuszu zostały zamknięte z dniem 1 stycznia :lol:


a to wiadomość, Krakowa mi nie żal za to Olkusza trochę szkoda :/ dzięki za info bo wybierałem się w okol lutego na przegląd lpg do Olkusza - teraz już wiem że nie ma po co :/
bombel
Maniak
Avatar użytkownika
 
Posty: 1594
Dołączył(a): Cz 16:50, 08 gru 2011
Lokalizacja: KCH
Wiek: 38
Panda: 1.1 + NOS ;)
Imię: Sebastian

Re: [ODRADZAM] - Viamot oddział Kraków

Numer postu:#9  Postprzez SALEK » Pn 2:48, 04 gru 2017

Viamot już umarł, teraz nazywa się "Automobile Torino Kraków" ceny w dalszym ciągu mają przegięte. Potrzebowałem wtyczkę do Body komputera odpowiedzialną za światła, to usłyszałem cenę, która zwaliła mnie z nóg. nie pamiętam jej dokładnie, lecz wynosiła 3 lub 4 razy więcej niż na allegro.
SALEK
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 834
Dołączył(a): Cz 12:45, 28 lut 2013
Lokalizacja: k/Krakowa
Panda: 1.2 Dynamic
Imię: Rafał


Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości