[POLECAM] Kraków Wypożyczalnia odkurzaczy piorących itp.

[POLECAM] Kraków Wypożyczalnia odkurzaczy piorących itp.

Numer postu:#1  Postprzez Pan Da » Śr 16:33, 24 lip 2019

Obrazek

Studio Porządku
ul. Marii Jasnorzewskiej 5A
31-409 Kraków

Kontakt telefoniczny:
WYPOŻYCZALNIA I PRALNIA
Pon-Sob: 8.00-16.30
600 633 443

http://studioporzadku.pl/kontakt/

"Studio Porządku to nieduża, wyspecjalizowana firma sprzątająca, która narodziła się w 2011 roku z zamiłowania młodych ludzi do sprzątania...."
Sprzęty których używają mają również w wypożyczalni.

Cennik wypożyczalni:
http://studioporzadku.pl/wypozyczalnia- ... c-dmuchaw/


W połowie 2018 roku wypożyczyłem od nich odkurzacz piorący Karcher.
Wszystko zmieściło się bez problemu do bagażnika w Pandzie.
W komplecie było wszystko co potrzebowałem, od siebie wziąłem tylko szczotke z łagodniejszym włosiem do szorowania foteli.
(Fotele szorujemy nie dociskając szczotki do materiału, żeby się nie "zmechaciły").
Wypożyczalnia robi krótkie przeszkolenie z obsługi sprzętu.
Mam ten plus że wcześniej prałem pare razy wnętrza różnych samochodów i wiedziałem co i jak.
Co nie znaczy że uważam się za profesjonaliste w temacie.
Wziąłem na jeden dzień od rana. Wyprałem całą pandę bez podsufitki (potraktowana takim odkurzaczem może się odkleić), nie prałem również wykładziny podłogi. Pasy bezpieczeństwa za to sobie wyprałem :)
Dodatkowo przeprałem z 10 foteli tapicerowanych w domu i 5 niedużych dywanów :D
Jak ktoś ma 2 samochody do przeprania, albo zgada się z kolegą to można wypożyczyć na weekend.

Przy oddawaniu odkurzacza miałem wcześniejszą rezerwacje na ozonowanie środka. Ozonowie 40,00 zł.
Po praniu polecam ozonować.

KARCHER PUZZI 200 (10/2) + ssawka do tapicerki i dywanów + PROSZEK 0zł
Obrazek

CENA: 70zł / 1 doba, każda kolejna – 50zł, weekend – 110zł
W cenie proszek mocniejszy od popularnego Karcher RM 760
KAUCJA zwrotna: 250zł

DANE TECHNICZNE: Moc turbiny 1400W, Moc pomp 2x 40W, Zbiornik wody czystej 10l. / brudnej 9l.,
Wydatek powietrza 74 l/s, Waga 12kg, Przewód elekt. 7m

WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA: tel. 600 633 443

Po wypraniu i wysuszeniu byłem w szoku że mam takie czyste fotele, aż chciało się wsiadać i jeździć samochodem.

Kusi mnie żeby sobie w przyszłości wynająć ozonator na cały dzień i wyozonować samochód swój i swoich znajomych oraz mieszkanie.
Ozonowanie Pandy ok.30 minut. Im większy samochód tym dłużej. Ozonowanie mieszkania to pare godzin, w tym czasie nie można w nim przebywać :D
Wynajem na cały dzień 130,00 zł, na cały weekend 210,00 zł. Kaucja zwrotna 800,00 zł, spora kasa na kaucje, ale sprzęt też ponoć drogi dosyć.

Jakby był zlot Pandy robiony w Krakowie albo w okolicach to można wypożyczyć na weekend i wyozonować wszystkie samochody na zlocie :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pan Da
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pt 17:36, 14 lip 2017
Lokalizacja: WieLiCzKa / KRaKów
Panda: Panda II 1.1
Imię: Grzegorz Pandowski

Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron