[POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

[POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#1  Postprzez matyja » Cz 20:58, 06 lut 2014

polecam sklep z częściami, znajdujący się w chrzanowskim ASO CARSTOL
porównując z krakowskimi ASO, ten w Chrzanowie jest zdecydowanie tańszy. oczywiście mam tutaj na myśli sklep z częściami, który mogę polecić

jeżeli chodzi o warsztat, to nie robiłem tam nic, aczkolwiek znajomy tam przez jakiś czas jeździł (może dalej jeździ) i nic złego nie mówił... :)
moja Panda ==> KLIK
moja 307'mka ==> KLIK
moja SV'ka ==> KLIK
matyja
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 856
Dołączył(a): So 17:54, 31 mar 2012
Lokalizacja: Krzeszowice/Kraków
Panda: 1.1 Actual 2003r. + LPG BRC Sequent 24
Imię: Mateusz

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#2  Postprzez bombel » Cz 21:43, 06 lut 2014

matyja napisał(a):polecam sklep z częściami, znajdujący się w chrzanowskim ASO CARSTOL
porównując z krakowskimi ASO, ten w Chrzanowie jest zdecydowanie tańszy. oczywiście mam tutaj na myśli sklep z częściami, który mogę polecić

jeżeli chodzi o warsztat, to nie robiłem tam nic, aczkolwiek znajomy tam przez jakiś czas jeździł (może dalej jeździ) i nic złego nie mówił... :)



dają radę :ok:
bombel
Maniak
Avatar użytkownika
 
Posty: 1594
Dołączył(a): Cz 16:50, 08 gru 2011
Lokalizacja: KCH
Wiek: 38
Panda: 1.1 + NOS ;)
Imię: Sebastian

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#3  Postprzez bunio14 » Pn 16:14, 02 cze 2014

matyja napisał(a):jeżeli chodzi o warsztat, to nie robiłem tam nic, aczkolwiek znajomy tam przez jakiś czas jeździł (może dalej jeździ) i nic złego nie mówił... :)


Ja wymieniałem tam raz łożysko w przednim kole. Cena taka sama jak u mojego mechanika - 80zł za wymianę, łożysko SKF kupiłem sam. Wszystko super tylko ktoś mi koło dokręcił z maksymalnym momentem chyba bo jak chciałem na zimówki koła zmienić to się posiłkowałem 2m rurą, ale to w sumie pierdoła...
Pozdrawiam,
Filip
bunio14
Stały bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 275
Dołączył(a): Pt 23:56, 11 mar 2011
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Panda: 1.2 limuzyna [sprzedana] :(
Imię: Filip

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#4  Postprzez matyja » So 9:03, 14 cze 2014

bunio14 napisał(a):
matyja napisał(a):jeżeli chodzi o warsztat, to nie robiłem tam nic, aczkolwiek znajomy tam przez jakiś czas jeździł (może dalej jeździ) i nic złego nie mówił... :)


Ja wymieniałem tam raz łożysko w przednim kole. Cena taka sama jak u mojego mechanika - 80zł za wymianę, łożysko SKF kupiłem sam. Wszystko super tylko ktoś mi koło dokręcił z maksymalnym momentem chyba bo jak chciałem na zimówki koła zmienić to się posiłkowałem 2m rurą, ale to w sumie pierdoła...

może nie na temat, ale ja sobie smaruję śruby grafitem albo smarem miedzianym, co znacznie ułatwia ich późniejsze odkręcenie ;)
moja Panda ==> KLIK
moja 307'mka ==> KLIK
moja SV'ka ==> KLIK
matyja
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 856
Dołączył(a): So 17:54, 31 mar 2012
Lokalizacja: Krzeszowice/Kraków
Panda: 1.1 Actual 2003r. + LPG BRC Sequent 24
Imię: Mateusz

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#5  Postprzez nekroskop » Wt 21:20, 12 sty 2016

Polecam - robiłem hamulce, rozrząd, światła mijania.
nekroskop
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): So 18:14, 15 lut 2014
Lokalizacja: Oswiecim
Wiek: 50
Panda: Panda 1.2 Dynamic + LPG
Imię: Roman

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#6  Postprzez nekroskop » Wt 16:52, 02 lut 2016

oraz termostat ....
nekroskop
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): So 18:14, 15 lut 2014
Lokalizacja: Oswiecim
Wiek: 50
Panda: Panda 1.2 Dynamic + LPG
Imię: Roman

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#7  Postprzez pandziorek87 » So 21:53, 02 kwi 2016

Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno sklep jak i warsztat . Od kiedy posiadam pandę tylko tam ją serwisuje. Ceni niższe niż u mechaników po wsiach solidność dokładność . Robiłem tam kompletne zawieszenie, rozrząd , ukł.hamulcowy . Przede wszystkim nie naciągają .ostatnio podjechałem przed przeglądem, bo coś tył słabo hamował, byłem przygotowany na wymianę okładzin , po pół godziny pan zadzwonił okazało się że cylinderek przepuszczał i gdzieś przewód się zagiął i zapłaciłem 50 parę złotych razem z robotą . Wymiana oleju z filtrem wg. Ich cennika to bodajże 24 złote :) więcej kosztuje pasta bhp chyba :)
pandziorek87
Aktywny
Avatar użytkownika
 
Posty: 61
Dołączył(a): So 21:01, 16 cze 2012
Lokalizacja: trzebinia
Panda: 1,1 active

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#8  Postprzez Dawidowski » So 19:32, 14 sty 2017

Polecam carstol Chrzanów. Sporo napraw robiłem u nich i wiele razy a naprawy tańsze niż u mechaników po garażach. Fachowo , na godzinę, jak czegoś nie wiedzą to dzwonią. Przykład:Nie zapalam w temp.około zera. Serwis pod blokiem wymienia czujnik za 250 zł i lipa. No to jadę do Carstola. Naprawa 320 . czujnik 200+komputer 60 +vat. W domu na allegro i sprawdzam ile kosztuje czujnik a tu cena 220 za używkę+ przesyłka !. Jestem mega zadowolony i polecam.
..to jest Miś na miarę naszych możliwości...
Dawidowski
Aktywny
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz 16:46, 22 paź 2015
Panda: III 1.2 Lounge ,eu 6
Imię: Adrian

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#9  Postprzez nekroskop » So 22:45, 14 sty 2017

Też polecam, ale niestety podobno się zamykają więc kto ma coś do zrobienia niech jedzie jak najszybciej.
Ja dziś zrobiłem sobie przegląd , wymianę oleju plus wszystkie filtry, ozonowanie klimy, oczyszczenie tylnych hamulców, płyn hamulcowy, wymiana amortyzatorów tylnych, wymiana świec.
nekroskop
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): So 18:14, 15 lut 2014
Lokalizacja: Oswiecim
Wiek: 50
Panda: Panda 1.2 Dynamic + LPG
Imię: Roman

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#10  Postprzez Dawidowski » Pn 18:51, 20 lut 2017

To prawda. Byłem dzisiaj i od marca zamykają serwis a od kwietnia sklep. Szkoda. Fajny warsztat i tani. :cry:
..to jest Miś na miarę naszych możliwości...
Dawidowski
Aktywny
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz 16:46, 22 paź 2015
Panda: III 1.2 Lounge ,eu 6
Imię: Adrian

Re: [POLECAM] Sklep FIAT ASO CARSTOL CHRZANÓW

Numer postu:#11  Postprzez ja84 » N 15:24, 18 lis 2018

Szkoda, że się zamknęli ma ktoś może jakieś namiary na dobrego mechanika w Małopolsce?
ja84
Bywalec
 
Posty: 134
Dołączył(a): Śr 22:47, 25 sty 2012
Lokalizacja: Otwock
Panda: 1.1 54KM LPG


Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron