[POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

[POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#1  Postprzez victor89 » Śr 11:24, 24 paź 2012

Zakład mieści się na ul Popiełuszki 3 w Lublinie - link do mapki z numerem telefonu na samym dole.
Jest tam stacja diagnostyczna, mechanik samochodowy, elektryk i wymiana opon
.

Można właściwie zrobić wszystko. Mają najtańszą zbieżność w Lublinie, wszystkie usługi są dość tanie. Czasami jak przyjedziemy z jakąś maksymalną pierdołą - typu coś się tłucze i nie wiem co i gdzie - pan weźmie auto na podnośnik kolumnowy, popatrzy, dokręci i puści wolno odmawiając zapłaty. Znalezienie luzów w zawieszeniu i stukania - 20zł razem z pełną diagnozą zawiechy na szarpakach i badaniu sprawności amortyzatorów.
Gwiazdą warsztatu jest pan o nieznanym mi imieniu i nazwisku, pasjonat mechanik fiatów.
Dzielę się numerem do niego: 510906720 - pytać o możliwość naprawy w jego prywatnym warsztacie.


https://maps.google.pl/maps?hl=pl&safe= ... CG0Q_BIwAQ
FES 3.5 + ELM 327 1.4b. Proxi/osiowanie, kasowanie błędów itp.
victor89
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 777
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Panda: 1.2 Dynamic '04 + LPG
Imię: Wiktor

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#2  Postprzez Mich@ł » Pn 20:57, 19 lis 2012

A wymieniał ktoś z was u nich rozrząd :>? Kilometry lecą i nieubłaganie zbliżam się do wymiany i zastanawiam się nad jakimś prywatnym warsztatem bo w ASO nie byłby to zbyt tani interes... ;)
Pozdrawiam,
Michał

Zapraszam na darmowy hosting zdjęć - http://vva.pl oraz forum akwarystyczne
Mich@ł
Profesjonalista
 
Posty: 480
Dołączył(a): Cz 13:50, 18 paź 2012
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Panda: Panda Actual
Imię: Michał

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#3  Postprzez czupakabra » So 18:38, 13 kwi 2013

tego szukałem :-) po wymianie amortyzatorów z przodu na gazowe KBY tłucze się coś podczas skręcania. już mnie to doprowadza do szału. w wolnej chwili podjadę do nich
czupakabra
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr 14:10, 10 kwi 2013
Lokalizacja: LBN
Wiek: 42
Panda: Actual 1.1
Imię: Adam

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#4  Postprzez Qnisko » So 21:34, 13 kwi 2013

Co do rozrządu to mi w Carserwis powiedzieli 680pln za robotę, a nie w ASO ok 300 ;)
A co do warsztatów szkolnych to wszystko jest fajnie dopóki stoi nad uczniem belfer bo jak nie patrzy to różne cyrki moga być.
Lata temu moim rodzicom odwrotnie założyli klocki hamulcowe (można !!).
Ale rozumiem, że na kontrolach nauczyciel czuwa ;)
Qnisko
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn 9:14, 09 lip 2012
Lokalizacja: w-wa
Wiek: 41
Panda: fiat 500 1.2 LPG
Imię: Paweł

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#5  Postprzez Mich@ł » N 13:56, 14 kwi 2013

Akurat tutaj chyba prace wykonują nauczyciele "po pracy" ;) Ja gdy chciałem u nich wymienić rozrząd w pandzie to zaczęli się zastanawiać i w końcu doszli do wniosku "że im się nie chce"... ;)
Pozdrawiam,
Michał

Zapraszam na darmowy hosting zdjęć - http://vva.pl oraz forum akwarystyczne
Mich@ł
Profesjonalista
 
Posty: 480
Dołączył(a): Cz 13:50, 18 paź 2012
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Panda: Panda Actual
Imię: Michał

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#6  Postprzez czupakabra » N 14:34, 14 kwi 2013

Mich@ł napisał(a):Akurat tutaj chyba prace wykonują nauczyciele "po pracy" ;) Ja gdy chciałem u nich wymienić rozrząd w pandzie to zaczęli się zastanawiać i w końcu doszli do wniosku "że im się nie chce"... ;)


ale jak myślisz ze zdiagnozowaniem co stuka w zawieszeniu, chyba mnie nie odprawią z kwitkiem ?? :D
czupakabra
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr 14:10, 10 kwi 2013
Lokalizacja: LBN
Wiek: 42
Panda: Actual 1.1
Imię: Adam

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#7  Postprzez Mich@ł » Wt 21:01, 16 kwi 2013

Najlepiej sprawdź praktycznie ;P Może na diagnozę lub małe prace nie marudzą :P
Pozdrawiam,
Michał

Zapraszam na darmowy hosting zdjęć - http://vva.pl oraz forum akwarystyczne
Mich@ł
Profesjonalista
 
Posty: 480
Dołączył(a): Cz 13:50, 18 paź 2012
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Panda: Panda Actual
Imię: Michał

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#8  Postprzez czupakabra » Pt 18:02, 19 kwi 2013

co mogę Wam napisać to dziś kręciłem się w okolicy ZSSWS, przypomniałem sobie o moim problemie, podjechałem tam zapytałem ile za diagnostykę zawieszenia, bo po wymianie amorków coś mi stuka. Była tam grupa uczniów i prowadzący, który odpowiedział mi ze diagnostyka 20 pln. Auto wjechało na kanał koleś postawił diagnozę, pokazał mi latający wahacz i powiedział że jest do wymiany i że to się tłucze, sprawdził przy okazji sprawność amorków - 80 i 83 % po ponad półtora roku, chyba nieźle :)
Ja do płacenia koleś odpowiedział że nie trzeba, powiedział że jak założę nowy wahacz żebym przyjechał na ustawienie zbieżności i życzył mi szerokiej drogi :D :D :D
czupakabra
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr 14:10, 10 kwi 2013
Lokalizacja: LBN
Wiek: 42
Panda: Actual 1.1
Imię: Adam

Re: [POLECAM] Zespół Szkół Samochodowych Warsztaty Szkolne

Numer postu:#9  Postprzez Qnisko » Wt 23:19, 21 maja 2013

czupakabra napisał(a):co mogę Wam napisać to dziś kręciłem się w okolicy ZSSWS, przypomniałem sobie o moim problemie, podjechałem tam zapytałem ile za diagnostykę zawieszenia, bo po wymianie amorków coś mi stuka. Była tam grupa uczniów i prowadzący, który odpowiedział mi ze diagnostyka 20 pln. Auto wjechało na kanał koleś postawił diagnozę, pokazał mi latający wahacz i powiedział że jest do wymiany i że to się tłucze, sprawdził przy okazji sprawność amorków - 80 i 83 % po ponad półtora roku, chyba nieźle :)
Ja do płacenia koleś odpowiedział że nie trzeba, powiedział że jak założę nowy wahacz żebym przyjechał na ustawienie zbieżności i życzył mi szerokiej drogi :D :D :D


A może w Warszawie ktoś ma namiary na tego typu Warsztaty Samochodowe co by rzucili okiem na auto przed badaniem technicznym aby nic nie wyszło ;) ?
Qnisko
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 321
Dołączył(a): Pn 9:14, 09 lip 2012
Lokalizacja: w-wa
Wiek: 41
Panda: fiat 500 1.2 LPG
Imię: Paweł


Powrót do Lubelskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron