Panda 1.1 nowe życie

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Panda 1.1 nowe życie

Numer postu:#1  Postprzez Frik » N 13:28, 11 wrz 2022

Witam. Kupiłem Pandę. Udało mi się po wielu tygodniach znaleźć nie trupa. W jednych rękach u żony policjanta od początku czyli 2004 roku. Jako, że jestem już doświadczonym mechanikiem/elektrykiem auto chce doprowadzić do stanu perfekt i cieszyć się nim przynajmniej 10 lat. Wiadomo 120 000 km już swoje zrobiło. Na pierwszy rzut idzie rozrząd, sprzęgło uszczelka wału i półosi. Luzy zaworowe, oraz podwozie. Stan ok w jednym miejscu na podłużnicach wymagana ingerencja. Wymiana płynów ustrojowych, ale to standard.

Niestety patologia sprzedających jest ogromna. U mnie w okolicach Olkusza znajdowałem tylko trupy, zarżnięte silniki albo zupełny brak podwozia, zaślepiony pianka i szpachlą. Wiele przypadków z olx nadawała się tylko do prokuratury. Po wielu bojach udało się, brak wspomagania ale za to centralny i szyby w elektryce.

Co więcej pisać, czekam na kasę za moje ex auto czyli stilo po milionie kilometrów i zaczynam remont, forum się przyda bo będę już wiedział jak podejść do tematu, a nie zaczynać od zera. Bardzo bym chciał mieć dostęp do manuali, to nieoceniona wiedza. Sam też postaram się dać coś od siebie. Achoj
Frik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): N 12:40, 11 wrz 2022
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 41
Panda: 169
Imię: Piotr

Re: Panda 1.1 nowe życie

Numer postu:#2  Postprzez Dominik234 » N 15:08, 11 wrz 2022

Witaj na PandaClubPolska. Powodzenia przy pracach, a jakby co pytaj, coś postaramy się doradzic :)
Dominik234
Klubowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): Śr 14:17, 03 paź 2018
Lokalizacja: Śląsk
Panda: Panda Active 2012, 1.2, 69KM
Imię: Dominik


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości