Hejo

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Hejo

Numer postu:#1  Postprzez WujekStypa » Pn 10:01, 02 maja 2022

Cześć mam na imię Kamil mam 26 lat i pochodzę z Brzegu (Opolskie). Narazie jeszcze mam swoje Audi ale planuje przesiąść się na Pandę II 4x4
WujekStypa
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N 21:35, 01 maja 2022
Lokalizacja: Brzeg
Panda: 4x4
Imię: Kamil

Re: Hejo

Numer postu:#2  Postprzez Dominik234 » Pn 17:40, 02 maja 2022

Witaj na PandaClubPolska. Fajny typ ta 4x4, obyś dorwał coś porządnego:)
Dominik234
Klubowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): Śr 14:17, 03 paź 2018
Lokalizacja: Śląsk
Panda: Panda Active 2012, 1.2, 69KM
Imię: Dominik

Re: Hejo

Numer postu:#3  Postprzez Saba » So 9:20, 07 maja 2022

Hej,
Zdecydowanie polecam Pandę 4x4. Wbrew pozorom, na trudniejszych drogach i bezdrożach Panda bez problemu deklasuje kosmicznie drogie pseudoterenowe bulwarówki. Na asfalt prawie na pewno wystarczy Panda "zwykła". Ale na trudniejsze trasy, gdy faktycznie niezbędna jest 4x4, trzeba bardzo cierpliwie szukać dobrego auta... "Skarbonek" nie brakuje, ale naprawdę nie łatwo o porządnie utrzymaną Pandę, szczególnie w wersji Cross. Jednak jak już znajdziesz i ogarniesz, to reszta sprowadza się właściwie tylko do doboru przyzwoitych opon ;-)
Saba
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Dołączył(a): N 19:13, 10 paź 2021
Lokalizacja: Sikorówka
Panda: Panda 1,2 4x4 Climbing
Imię: Saba

Re: Hejo

Numer postu:#4  Postprzez nti » Cz 0:41, 19 maja 2022

Hej,
O mały włos też bym jeździł dziś czerwoną Pandą Climbing. Panda była w złym stanie, trochę zardzewiała, ale robiła i tak super wrażenie. Niestety właściciel nie miał do niej wszystkich dokumentów i po tym jak zarezerwowałem czekałem kilka dni aż je ściągnie i w końcu straciłem cierpliwość.
Między czasie była okazja na wersję Emotion. Tak jak pisze Saba - to samochód do zadań specjalnych, jest dużo cięższy (wolniejszy), ma mniejszy bak i więcej pali. Na szosę zwykła Panda jest doskonała, ale wersja 4x4 wyróżnia się za to wyglądem i daje komfort jazdy w trudnych warunkach i zimą. Szkoda, że tych samochodów już nie produkują a Panda 3 jest brzydka i mniej praktyczna. uE i jej głupkowate pomysły niszczenia rynku samochodowego mają niekorzystny wpływ przede wszystkim na małe samochody.
nti
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 323
Dołączył(a): Cz 22:43, 24 maja 2018
Lokalizacja: Rybnik
Panda: Panda II 1.2 Emotion
Imię: Janusz


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron