Po prostu cześć

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Po prostu cześć

Numer postu:#1  Postprzez Kronoxus » Wt 13:41, 19 kwi 2022

Zgodnie z wymogiem i zwyczajem - cześć wszystkim forumowiczom!

Młody jeszcze (23l), niedoświadczony i mało życia znam ale już mogę powiedzieć że panda mnie urzekła :)
Pierwszy kontakt miałem z nią w pizzerii, gdzie pracuję jeszcze do teraz - trzy białe strzały z kratkami... stwierdziłem że to jest to i po uzbieraniu pierwszych dwóch wypłat udałem się na zakupy... budżet ograniczony, więc wróciłem z egzemplarzem 1.1 z 2003r. w wersji golas 8) (gdybym cofnął się w czasie to pewnie bym dozbierał jeszcze jedną wypłatę ale jak się człowiek uparł to... :roll: ) No i tak od trzech lat sobie dłubię przy autku i robię je pod siebie - na tyle na ile potrafię :)

Na zewnątrz
Środek


Do tej pory z modyfikacji:
-podłokietnik
-radyjko 2DIN chińczyk - ze względu na BT i android auto - chciałem żeby przednia szyba była wolna od uchwytów, przyssawek i naklejek (byle do września i naklejka rejestracyjna papa :D )
-wyciszenie wszystkich drzwi, podłogi i bagażnika matą butylową i pianką akustyczną (redukcja hałasu na granicy efektu placebo; nie wiem na ile wynika to kształtów i materiałów samochodu a na ile z mojej fuszerkowej roboty i braku profesjonalizmu, ale audio gra zdecydowanie lepiej)
-na przednie drzwi poszedł zestaw odseparowany Helix B62c (ostatnie jakie znalazłem w internecie :D ) + same woofery w tylnych drzwiach żeby delikatnie podbić niskie tony
-obecnie maluję wewnętrzne obudowy lusterek (stąd ich brak na foto) bo od ciągłego zdejmowania porysowały się (one były pokryte jakąś warstwą proszkową i wystarczyło delikatnie skubnąć paznokciem i zostawała biała rysa)

A na przyszłość:
-wymiana zegarów... to już bardziej fanaberia i nie wiem czy warte zachodu
-koła 14' (już zdążyłem wyczytać na forum że warto) ale to jak budżet pozwoli i zużyją się obecne opony... zresztą obecne aluski po poprzednim właścicielu nie są takie złe 8)
-zderzaki w kolorze (opłaca się malować czy kupić gotowe?)
-centralny zamek

Liczę że złapię jakąś inspirację przeglądając tutejsze wątki i może sam pomogę na tyle, na ile jestem w stanie :)
Kronoxus
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt 21:16, 15 kwi 2022
Lokalizacja: p. Oświęcimski
Panda: 1.1 2003
Imię: Kamil

Re: Po prostu cześć

Numer postu:#2  Postprzez Dominik234 » Wt 20:16, 19 kwi 2022

Witaj na PandaClubPolska.

Bardzo zadbana no i zrobiona pod właściciela.

Plastiki to rzeczywiście pięta Achillesowa Pand: wystarczy na nie krzywo spojrzeć, żeby się zarysowały.
Dominik234
Klubowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): Śr 14:17, 03 paź 2018
Lokalizacja: Śląsk
Panda: Panda Active 2012, 1.2, 69KM
Imię: Dominik

Re: Po prostu cześć

Numer postu:#3  Postprzez Saba » Śr 9:56, 20 kwi 2022

Dzień Dobry i gratuluję wyboru. Autko jest rzeczywiście kapitalne ;-)
Saba
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 119
Dołączył(a): N 19:13, 10 paź 2021
Lokalizacja: Sikorówka
Panda: Panda 1,2 4x4 Climbing
Imię: Saba


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron