Powitanie

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Powitanie

Numer postu:#1  Postprzez Yarovic » N 20:57, 19 wrz 2021

Witam serdecznie szanowne Koleżanki i Kolegów.

Mam na imię Jarek, nick funkcjonujący od lat - Yarovic. Swoje początki z motoryzacją i formami motoryzacyjnymi zawdzięczam FSO. Pierwszym posiadanym samochodem był FSO Polonez Caro 1.5 GLI. Samochód ten dostarczył mi mnóstwa wspaniałych wspomnień - poczucie wolności, odkrywanie tajników mechaniki, udział w zlotach, forach, etc.
Przyszedł jednak taki moment, że potrzebowałem już samochodu pewnego, ale i ekonomicznego. Przywiązanie do rozwiązań fiatowskich sprawiło, że obiektem polowań były: Fiat Punto i Fiat Panda. Ostatecznie zdecydowałem się na Pandę (poldek jeszcze długo gościł w garażu w oczekiwaniu na kolejny remont... niestety blacharski... i tutaj niestety poległem).
W 2011 miałem przyjemność wyjechać z piekarskiego salonu (wówczas MIMAR) nowiutkim, grafitowym fiacikiem w wersji, która wydawał się skrojona pode mnie, tj. 1.2 69KM, wyposażenie niemal gołe, ale z klimatyzacją i fabrycznym radiem :) czyli wersja MyLife.
Samochód użytkuję do dnia dzisiejszego, stan licznika na dzień dzisiejszy - 158 000 km - także trochę doświadczeń już zebrałem, którymi podzielę się z Wami w dedykowanych wątkach.

Pozdrawiam!
Yarovic
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): N 17:51, 19 wrz 2021
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Panda: Mk II 1.2 69KM 2011
Imię: Jarek

Re: Powitanie

Numer postu:#2  Postprzez Dominik234 » N 22:56, 19 wrz 2021

Witaj na PCP.
Piękna motoryzacyjna przygoda :) Zazdroszczę Ci posiadania Miśka od nowości, gdzie wszystko jeszcze pachniało świeżością...

No i nie taka golusieńka, bo już z dużą ilością polakierowanych elementów ;)
Dominik234
Klubowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): Śr 14:17, 03 paź 2018
Lokalizacja: Śląsk
Panda: Panda Active 2012, 1.2, 69KM
Imię: Dominik

Re: Powitanie

Numer postu:#3  Postprzez Yarovic » N 23:29, 19 wrz 2021

cześć :)
tak, moment odbioru z salonu.. jak i możliwość wybrania auta z parkingu, koloru, wersji... - to były miłe chwile, które zapisały się w pamięci.
Yarovic
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): N 17:51, 19 wrz 2021
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Panda: Mk II 1.2 69KM 2011
Imię: Jarek


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości