P jak Przywitanie

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

P jak Przywitanie

Numer postu:#1  Postprzez P_jak_Panda » So 1:57, 31 paź 2020

P jak Przywitanie
Przypadkowo pojawiłem się tutaj na forum, ponieważ od ponad miesiąca jestem szczęśliwy (jak na razie) posiadaczem Pandy II.
W okresie wakacyjnym okazało się że muszę w najbliższym czasie zaopatrzyć się w drugi samochód, który będzie służył w codziennych dojazdach m.in. do pracy. Obojętna była mi marka i model samochodu jaki wybiorę, ponieważ założenie było jedne pojazd maił cechować się wielkim "P" czyli auto ma być praktyczne, powszechne, proste w obsłudze oraz miał mieć dany model pozytywne opinie od użytkowników i chyba najważniejsze musiał mi się podobać :) więc padło na :pandaprezent:

Po wielu tygodniach poszukiwań udało się nabyć garażowaną Pandę II 1,1 z 2004 r. o niskim przebiegu jak na wiek czyli 72 tys. km.
Mam nadzieję że jako nowicjusz dowiem się od Was wielu praktycznych rzeczy na temat tego pojazdu a i z czasem podzielę się swoimi doświadczeniami.

P jak Pozdrawiam
Adam
P_jak_Panda
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt 23:07, 30 paź 2020
Lokalizacja: Pomorskie
Panda: II
Imię: Adam

Re: P jak Przywitanie

Numer postu:#2  Postprzez Dominik234 » So 9:02, 31 paź 2020

Powitalnia prawidlowym punktem na powyższego posta więc prześle Ci krótkie Witaj na forum PCP.

Mam nadzieję że będziemy mogli Ci pomóc w poszukiwaniach odpowiedzi na potencjalne pytania.

Zachęcam do pochwalnenia się pojazdem w dedykowanym wątku.
Dominik234
Klubowicz
 
Posty: 540
Dołączył(a): Śr 14:17, 03 paź 2018
Lokalizacja: Śląsk
Panda: Panda Active 2012, 1.2, 69KM
Imię: Dominik

Re: P jak Przywitanie

Numer postu:#3  Postprzez Majkel_B » So 11:38, 31 paź 2020

Witaj na forum PCP :ok:
>>>>> Zapraszam do tematu z moją Bianką <<<<<

Moja Bianka na Motostat:
Obrazek
Majkel_B
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): N 9:15, 04 cze 2017
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 40
Panda: II 1.3 JTD Dynamic 2011r
Imię: Michał


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości