Cześć

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Cześć

Numer postu:#1  Postprzez sta1416 » Pn 9:28, 21 wrz 2020

Szanowni członkowie.
Stałem się posiadaczem Fiata Doblo 1.4 8V Malibu z 2009 roku. Wcześniej 11 lat jeździłem Polonezem Caro 1.6 GLI, który od nowości był w rodzinie (kupiła go moja Mama w Polmozbycie w 1995 roku). Zarejestrowałem się u was, ponieważ nie ma forum DobloManiaków, dwa jestem osobą która lubi gmerać w samochodach, a trzy układ elektryczny w Doblo jest bardzo zbliżony do Pandy 2 :). Aby nie być gołosłownym, to powiem, że zamontowałem już czujnik temperatury zewnętrznej, teraz tylko czekam na kabel od Viakena by go aktywować. Następne w kolejce są czujniki parkowania oryginalne. Leżą, ale czekają na zakończenie przeprowadzki. Oczywiście pakiet startowy już wymieniony, czyli nierząd, płyny ustrojowe oraz sprzęgło.

Oto krótka instrukcja na wkupienie w łaski ;)
Potrzebujemy wiązki kompletnej drzwi z 7 przewodami wyprowadzonymi w kostce lusterka lub wersja ekonomiczna tylko dwóch pinów pasujących do złącza drzwi-słupek. Montujemy piny w złączu jak na zdjęciach. Po tym aktywujemy czujnik w komputerze. Ważne by mieć duży wyświetlacz. Rozbiórka osłony lusterka jest prosta, ale trzeba zrobić to delikatnie. Ozdobna nakładka schodzi kiedy delikatnie podważy się ją od środka, a później z zewnątrz. Przy ściąganiu boczka warto pamiętać o ukrytej śrubie pod włącznikami elektrycznych szyb.


Niestety nie udało mi się wgrać fotek :/

Tyle :) w razie pytań pisać.
sta1416
Aktywny
Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt 13:54, 11 wrz 2020
Lokalizacja: Sląsk
Panda: Doblo Malibu 1.4
Imię: Staszek

Re: Cześć

Numer postu:#2  Postprzez Majkel_B » Pn 13:15, 21 wrz 2020

Witaj na forum PCP :ok:

Spoko historia :) Zachęcam do założenia tematu o aucie (i o jego modyfikacjach) w dziale "moje inne 4 kółka" ;)
>>>>> Zapraszam do tematu z moją Bianką <<<<<

Moja Bianka na Motostat:
Obrazek
Majkel_B
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): N 9:15, 04 cze 2017
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 40
Panda: II 1.3 JTD Dynamic 2011r
Imię: Michał


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron