Witam :)

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Witam :)

Numer postu:#1  Postprzez sebek36 » Pn 21:37, 04 lis 2019

Auto mojej narzeczonej a teraz żony, i tak wyszło że pozbyłem się swojego focusa i śmigam Pandą. Przebieg 130 tyś, garażpwany, super, nic się nie psuje... no może jest coś o co chciałbym Was zapytac :))
Ale ogólnie bardzo dobrze mi sie jedzi, bezstresowo, mimo ze tam nic nie ma typu el szyby , czy wspomaganie, nic nic nic ale jest dobrze :)

Jedynie wkurza mnie jak czasem na dwu-trypasmowce, lece 120 km/h i mi mrygają z tyłu, albo podjeżdżają pod tyłek, to tylko dlatego że mam małe autko, a ja ich czasem ganiam tak do 140, zeby sobie nie mysleli :)

No nic, pozdrawiam, autko ma klimat :)
sebek36
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn 21:21, 04 lis 2019
Lokalizacja: śląskie
Panda: 1.1 2003
Imię: Sebastian

Re: Witam :)

Numer postu:#2  Postprzez Majkel_B » Pn 22:36, 04 lis 2019

Witaj na forum PCP :ok: Poganianie na trasach znam z autopsji, małe to znaczy że nie może na lewym, a tu guzik prawda :D
>>>>> Zapraszam do tematu z moją Bianką <<<<<

Moja Bianka na Motostat:
Obrazek
Majkel_B
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): N 9:15, 04 cze 2017
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 40
Panda: II 1.3 JTD Dynamic 2011r
Imię: Michał

Re: Witam :)

Numer postu:#3  Postprzez sebek36 » Wt 20:44, 05 lis 2019

Bardzo dziekuję za przywitanie :) miło :)

Dodam jeszcze że Panda nic się nie psuła, tzn jedynie uszczelkę pod głowica wymieniłem kilka miesięcy temu, ale np. sprzęgło jest ciągle oryginalne.

Lubię nią jeździć, jedynie minusem są małe lusterka, staram się uważać gdy zmieniam pas ruchu.

Gdy Panda imała 15 lat i się nią zaintersowalem, okazało się że:
- ma 90 tyś przebiegu i nigdy nie był wymieniany rozrząd :)
- z awarii to tylko komputer by kilka lat wcześniej wymieniany,
- opony były oryginalne, biły wkierownicę bo np. były ponacinane od jazdy na kapciu, ahhh kobiety :)
- no i nie ma uszczelki od strony kierowcy w podszybiu grodzi silnika :) ale to standard już się zorientowałem :)
- rdza dopiero bierze lewy przedni błotnik, pozatym super, autko garażowane to jest to, kolor pistacja/zielony.

Pozdrawiam :)
sebek36
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn 21:21, 04 lis 2019
Lokalizacja: śląskie
Panda: 1.1 2003
Imię: Sebastian


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron