POWITANIE PANDOMANIAKÓW !!! Witam Was Podtlenek Biedy

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

POWITANIE PANDOMANIAKÓW !!! Witam Was Podtlenek Biedy

Numer postu:#1  Postprzez Podtlenek Biedy » N 20:13, 16 cze 2019

Witam Wszystkich Pandomaniaków,

Bardzo mi miło, że mogę dołączyć do Waszego klubu jestem posiadaczem Pandziorki 1.1 w Podtlenku biedy, myślę że w wielu tematach mi pomożecie co do mechaniki, elektryki i wielu innych zagadnień związanych z Fiat Panda, jestem użytkownikiem tego autka od prawie dwóch lat kupiłem je bardziej z rozsądku nie wiązałem z tym autem długiej przyszłości ale życie pokazało że poglądy się zmieniły i powiem Wam bardzo polubiłem te autko mimo tego małego motorka i może czasem jej kaprysów ale to fajne samochody, dlatego zacząłem się bardziej interesować czy nie ma klubu Fiat Panda ale znalazłem i się zarejestrowałem mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego klubu oraz że będziecie starali mi się pomóc w wszelkich zagadkach lub wątkach związanych z Pandami.
O mnie mam na imię Darek jestem z Płocka,, mam 25 lat, moja pasja to motoryzacja, działam motoryzacji jako laik ale cały czas mnie ciekawi wszelaki rozwój techniki w samochodach ogólnie dużo lubię pytać by mieć wiedzę i nie strzelać gaf.


Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów :gra: :D
Podtlenek Biedy ( Daro )
Podtlenek Biedy
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt 21:51, 14 cze 2019
Lokalizacja: Płock
Panda: 2006 II
Imię: Dariusz

Re: POWITANIE PANDOMANIAKÓW !!! Witam Was Podtlenek Biedy

Numer postu:#2  Postprzez Majkel_B » Wt 11:15, 18 cze 2019

Witaj na forum PCP :ok: Spoko historia na powitanie ;-) Zachęcam do założenia tematu o swoim aucie :-)
>>>>> Zapraszam do tematu z moją Bianką <<<<<

Moja Bianka na Motostat:
Obrazek
Majkel_B
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): N 9:15, 04 cze 2017
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 40
Panda: II 1.3 JTD Dynamic 2011r
Imię: Michał


Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości