Witajcie

Jesteś "Nowy" - Przygodę z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Numer postu:#16  Postprzez Vito » Cz 23:19, 05 maja 2011

pcp nie życzy sobie na forum wzajemnych wyzwisk i pomówień. Jeśli ktoś ma jakieś podejrzenia co do innej osoby, że coś kradnie z FAP lub od producenta cześci. To są w Polsce odpowiednie instytucje państwowe którym może zgłosić swoje podejrzenia np. policja, prokuratura lub urząd skarbowy!

Dziękuję, temat uważam za zamknięty
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#17  Postprzez darcyn » Cz 23:33, 05 maja 2011

bravo!!!

gość jedyną drogą jaką mógł nabyć nowe oryginalne części to kupić je w autoryzowanym sklepie Fiata.
jeśli ma super ceny to należy do klubu premium i ma działalność, KRS który sprawdzimy tutaj
http://opp.ms.gov.pl/Rejestr.aspx

oczywiście w fiacie nie kupuje się po cenach netto i nie sprzedaje po netto bo oba podmioty muszą być płatnikiem vatu i vat zwraca skarbowy a nie niewiadomo kto.

idż do sklepu i powiedz że chcesz coś po cenie netto. ześmieją sie z ciebie

druga sprawa lampka podświetlenia kosztuje w FAP ponad 40zł. ktoś je sprzedaje poniżej to nie udowodni że tego nie ukradł, bo nawet w mongoli nie ma takiej ceny.

Jeśli reprezentujesz forum i popierasz takie coś to jesteś poprostu paserem i tyle
darcyn
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): So 17:09, 26 mar 2011
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Panda: szukam

Numer postu:#18  Postprzez Vito » Cz 23:58, 05 maja 2011

http://opp.ms.gov.pl/Rejestr.aspx - od 2 lat prowadzę działalność i jakoś nie mogę mojej firmy tam odnaleść, dziwne co nie ? Jestem na vacie wiec wiem jak sie go płaci i nie musisz mi tu tego pisać.


To co tu przedstawiasz to są twoje podejrzenia i podałem ci gdzie masz je zgłosić, ale tobie mało. Nie jestem detektywem i nie mam obowiązku sprawdzać pochodzenia każdego przedmiotu sprzedawanego przez użytkowników naszego forum.

Jeszcze raz na tym forum kogoś nazwiesz złodziejem lub paserem, a twoja obecność tutaj będzie pod dużym znakiem zapytania, bo by kogoś tak nazywać trzeba mieć wyrok sądu, a nie podejrzenia i rzucenie ich na lewo i prawo!

Do dalszej dyskusji zapraszam na priv
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Poprzednia strona

Powrót do Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości