Witajcie!

Jeste┼Ť "Nowy" - Przygod─Ö z forum klubowym zacznij tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Witajcie!

Numer postu:#1  Postprzez ziolas » Pn 18:41, 17 maja 2021

Witam wszystkich forumowicz├│w!
Za chwilę będę miał pod domem nowe auto, którym jest Panda 100HP. Sytuacja z zakupem fiata jest dla mnie nieoczywista :razz:
Zawsze si─Ö interesowa┼éem Japo┼äsk─ů motoryzacj─ů i takie auta posiada┼éem. Nie mniej posiadam wielu znajomych poznanych na zlotach - zapale┼äc├│w W┼éoskiej motoryzacji. D┼éugo przymierza┼éem si─Ö do kupna auta. Mia┼éo by─ç Japo┼äskie ale po przeja┼╝d┼╝ce punto mk1 cabrio mojego dobrego Przyjaciela, w sercu zacz─Ö┼éo si─Ö co┼Ť zmienia─ç. Przeja┼╝d┼╝ki punto evo, fiat 500. 500-tka Abarth skrad┼éa moje serce. Ci─Ö┼╝ko by┼éo znale┼║─ç z uwagi na cen─Ö kompromis pomi─Ödzy cen─ů a tym co dostan─Ö. Pewnego poranka pojawi┼éa si─Ö Panda 100HP. 300 km p├│┼║niej, by┼éa ju┼╝ moja! Czekam na rejestracj─Ö i lec─Ö z blachami po auto! Auto trafi┼éo w moje serce a jak wsiad┼éem do niego to pierwsze co poczu┼éem: "ooooo tak, to moje auto" :mrgreen:
Pozdrawiam Wszystkich! :mrgreen:
ziolas
Świeżak

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn 16:23, 10 maja 2021
Panda: 100 HP
Imi─Ö: Mateusz

Re: Witajcie!

Numer postu:#2  Postprzez Majkel_B » Pn 23:13, 17 maja 2021

Witaj na forum PCP :ok: Miło się czyta taki wstęp, od razu widać że włoska krew u Ciebie płynie :D Zachęcam do założenia tematu o aucie w odpowiednim dziale :)
>>>>> Zapraszam do tematu z moj─ů Biank─ů <<<<<

Moja Bianka na Motostat:
Obrazek
Majkel_B
Moderator

Do┼é─ůczy┼é(a): N 9:15, 04 cze 2017
Panda: II 1.3 JTD Dynamic 2011r
Imię: Michał

Powr├│t do Powitalnia

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 7 go┼Ťci