Przęgląd po 3 latach. Co robić?

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Przęgląd po 3 latach. Co robić?

Numer postu:#1  Postprzez JaceK » Cz 19:03, 10 mar 2011

Autko 3 latka. 26500km przejechane. Czy trzeba coś drogiego wymienić czy tylko olej i filtr? Filtr powierza to już sam sobie wymieniłem po 10000, klocki i tarcze też bo piszczały. No i czy lepiej jechać do aso czy samemu to zrobic?
JaceK
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1969
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiek: 42
Panda: 1.2 Dynamic Full Opcja
Imię: Jacek

Numer postu:#2  Postprzez bambrys » Cz 20:21, 10 mar 2011

Przy takim przebiegu to chyba się tylko cieszyć jazdą , olej , filtry i płyn do spryskiwaczy lać . Ja odkąd posiadam a kupiłem jak miała 45 a teraz 94 tyś amortyzatory bo jeden wylał, wahacz bo luz na sworzniu, poduszkę mpersona i chyba tyle no ale to się poprostu zużyło o takich rzeczach jak świece czy kable to normalna sprawa oczywiście że się zdarzają jakieś dziwne usterki ale można je usunąć beznakładowo , ale co mnie zdziwiło że przy tak małym przebiegu zmieniałeś klocki jak jak kupiłem auto maiło 45 tyś teraz ma prawie 94tyś i klocków nie zmieniałem i jak sprawdzałem tą są jeszcze w porządku i nie mam ich zamiaru wymieniać a jeżdżę dużo 2 tyś miesięcznie , tak że nić nie grzeb jak jeździ nie ma co na siłę dokładać i wymieniać a najlepiej jedz na stacje diagnostyczną niech ci porządnie przytelepią auto bo od tego są i się dowiesz w jakiej kondycji jest ale przy takim przebiegu to pewnie stan idealny
bambrys
Specjalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): Wt 13:57, 28 gru 2010
Lokalizacja: Nisko
Wiek: 39
Panda: 1,1 Olimpic klima gaz BRC
Imię: Dawid


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron