Panda vol

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Panda vol

Numer postu:#1  Postprzez SZyBA » Pt 23:49, 07 sty 2011

Koledzy i koleżanki jak zwykle co chwile problemy ale cóż taki lajf widać. Już pomijam prace itp że brak czasu na cokolwiek nawet życie a tu zaczęły być problemy z koala. Jako że teraz jest akcja bezpłatny przegląd w Fiacie więc umówiłem się na godzine 9 akurat do pracy miałem na 12. Przyjechałem ładnie Pan w ASO zapytał czy auto było już kiedyś serwisowane powiedziałem że poprzednia właścielka chyba napczątku serwisowała spojrzał w komputerek ale okazało się że auto nie widziało ASO. Zaczął pytać czy przegląd oleje filtry zmienione powiedziałem że oki, jednak wzbudziły mnie podejrzenia bo przez 5 min stukał w kompa i zapisywał coś. Spytałem o co chodzi a on że była akcja serwisowa do 2005 roku w Pandach każdy użytkownik dostawał informacje listem poleconym oraz telefonicznie aby zgłosić się do serwisu na bezpłatną wymianę centralki absu jak również centralki poduszki powietrznej. Mówi że oni mogą zobaczyć te nr centralek ale teraz nie wymienią bo akcja była 5 lat temu więc jedynie zrobią przegląd, spiszą nr centralek i zadzwonią lub napiszą do FAP czy da zezwolenie jeszcze na bezpłatną wymianę czy nie. Przegląd wyszedł w miare ok do wymiany jedynie lewy wachacz. Powiedziałem o problemach z ręcznym żę czasami później koło lekko blokuje powiedział że bardzo mało że trzeba by zostawić żeby rozmroziło się przeczyścic wszystko ale to nie ma sensu teraz bo zima i tak brudno będzie i syf. Wiec jak zaciągnął ręczny zobaczył czy później trochę blokuje koło póknął w koło i śrube i już jest oki, więc narazie nie używam ręcznego.
Teraz czekam na decyzje FAP czy uznają tą akcje mi serwisową jeszcze czy już nie. Powiem tak eh zawsze coś jedziesz na przegląd a dowiadujesz się takich rzeczy.
SZyBA
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 150
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Warszawa

Numer postu:#2  Postprzez victor89 » So 1:36, 08 sty 2011

Gdzie znalazłeś info o bezpłatnych przeglądach?
Z tą całą akcją wymiany abs to prawda, my dostaliśmy taki list i przy przeglądzie zostało wszystko wymienione.
victor89
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 777
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Panda: 1.2 Dynamic '04 + LPG
Imię: Wiktor

Numer postu:#3  Postprzez korek » So 2:40, 08 sty 2011

Victor89 a byliście pierwszym użytkownikiem tej pandy czy kolejnym...
Obrazek
korek
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Staszów
Wiek: 45
Panda: Actual z klimą

Numer postu:#4  Postprzez Vito » So 10:25, 08 sty 2011

Z airbagami akcja była w 2004r a z ABS-em w 2007
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#5  Postprzez r_lukas » So 11:41, 08 sty 2011

victor89 napisał(a):Gdzie znalazłeś info o bezpłatnych przeglądach?
Z tą całą akcją wymiany abs to prawda, my dostaliśmy taki list i przy przeglądzie zostało wszystko wymienione.


Zobacz na stronie miejscowego dilera. Ja swoim pandolotem byłem już z miesiąc temu (Szczecin). Sam przegląd trwał ok godziny, trzeba przyznać, że był dokładny bo nawet olej w skrzyni, temp. zamarzania płynu chłodniczego itd, posprawdzali...

Na szczęście mój bolid przeszedł przegląd śpiewająco :wink: Jedyna rzecz to prawy wachacz ale luz dop minimalny, więc wiosną się tym zajmę.
r_lukas
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Szczecin/Pobierowo

Numer postu:#6  Postprzez victor89 » So 18:01, 08 sty 2011

k0r3k napisał(a):Victor89 a byliście pierwszym użytkownikiem tej pandy czy kolejnym...

Tak, panda z kwietnia 2004, kupiona w lipcu jako demo car. Od dwóch lat używam jej tylko ja do jazdy w trasie i po Warszawie:)
Vitek - z absem chyba rok wcześniej
victor89
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 777
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Panda: 1.2 Dynamic '04 + LPG
Imię: Wiktor

Numer postu:#7  Postprzez Vito » So 19:33, 08 sty 2011

Tez mi sie tak wydawało ale lukłem na stronę UOKiK http://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=704 i to nawet pasuje bo następna akcja była za 2 miesiące na przewody paliwowe a tak sobie przypominam ze byłem raz i za chwile 2 raz na wymianie przewodów :)
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron