zdemontowanie z lewych przednich drzwi boczków

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

zdemontowanie z lewych przednich drzwi boczków

Numer postu:#1  Postprzez michalijegopanda » Śr 0:56, 10 lis 2010

Chodzi mi o zdjęcie obudowy drzwi LP, jest śruba pod rączką a jak podejść do tych zatrzasków i z której strony najpierw? A problem mianowicie mam taki że jak zrobię głośniej radio i zaczną pracować basy zaczyna mi też stukać, na początku myślałem że to głośnik ale nie bo gdy dotknę nawet delikatnie ręką kraty od głośnika to przestaje.
michalijegopanda
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 140
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Mikołajki
Wiek: 36
Panda: 1.4 wersja HP 2006r
Imię: Michał

Re: zdemontowanie z lewych przednich drzwi boczków

Numer postu:#2  Postprzez Wolfi » Śr 9:38, 10 lis 2010

michalijegopanda napisał(a):Chodzi mi o zdjęcie obudowy drzwi LP, jest śruba pod rączką a jak podejść do tych zatrzasków i z której strony najpierw? A problem mianowicie mam taki że jak zrobię głośniej radio i zaczną pracować basy zaczyna mi też stukać, na początku myślałem że to głośnik ale nie bo gdy dotknę nawet delikatnie ręką kraty od głośnika to przestaje.


Cześć, zobacz sobie na zdjeciu poniżej i tak:
Obrazek

Masz dwie srubt na krzyzak na dole drzwi co widac na zdjeciu, jedna sruba na imbus pod rączką drzwi, druga pod zaślepką plastikową koło klamki i przy klamce jest jeszcze śruba na krzyżak, czyli masz 5 śrub. Plastik podwazasz od konca drzwi i ciagniesz energicznie az kołki zaczna wyskakiwać, nie ma co sie bać nic sie nie połamie jedynie trzasku troche ;)
Jak juz zdejmiesz boczki z zastrzasków to jeszcze trzeba wypiac linke od klamki. Aha jeśli masz korbke to przy korbce jest jakby taki zatrzask mały metalowy blokada by korbka nie wypadła, mozna to podwarzyć płaskim srubokretem. Masz jeszcze zdjęcie drzwi po zdjęciu boczku u mnie drzwi wygłuszone taśmą dekarską...
Obrazek
Wolfi
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 980
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Nisko
Wiek: 42
Panda: 1.1


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości