Jak skrócić wydech

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Jak skrócić wydech

Numer postu:#1  Postprzez sabath21 » Pt 22:40, 20 sie 2010

Witam, mam do Was pytanie. Jakiś czas temu założyłem wydech ultera i mam teraz mały problem, otóż podczas jazdy po dużych nierównościach rura w miejscu najwyżej wysuniętym obija się o podwozie. Z tego co widze także mój wydech jest o kilka cm dłuższy od Waszych ulterów :wink: Porównałem z Wolfim i mój jest dłuższy o jakieś 5-10 cm. Wydech zakładałem sam i nie skracałem go. Widzę, że będę go chyba musiał nieznacznie skrócić i teraz nie wiem z której strony ciąć. Czy ciąć od strony ultera czy od strony tłumika środkowego? Jedna z tych rur jest szersza i jedna wchodzi w drugą. Mógł bym oczywiście pojechać do gościa od tłumików ale chce to sam zrobić bo mi policzy tyle samo co za montaż. Poradźcie, dzięki!



Jeszcze mam jedno pytanie, nie będę zakładał nowego tematu. Czy jest możliwa wymiana poduszki silnika prawej, tej najwyżej położonej w warunkach, że tak powiem domowych? czy trzeba podstawiać coś pod silnik żeby nie opadł? Trzyma się on na czymś od dołu?
sabath21
Stały bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 272
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Kielce
Wiek: 37
Panda: 1.1 Actual 150hp

Numer postu:#2  Postprzez Vito » So 0:31, 21 sie 2010

Ja bym cioł od strony tłumika :)





Lewarkiem podnieś silnik :D
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości