Wymontowanie tylniej blachy oparcia tylnich foteli

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Wymontowanie tylniej blachy oparcia tylnich foteli

Numer postu:#1  Postprzez Krix » Wt 22:37, 20 wrz 2011

Witajcie Pandowicze i Pandowiczki, miałem okazję wozić swoim misiem różne ciekawe rzeczy jakimi były worki z cementem, gruzem itp. Jako, że były to duże gabarytowo rzeczy, kładłem tylne oparcie tym samym zwiększając sobie ilość przestrzeni. Na tyle oparcia znajduje się blacha, podejrzewam, że zabezpiecza okładziny tylnej kanapy. Jest ona lakierowana na czarno. Idąc panoramą wyżej przedstawionych faktów można się domyślić, że skutkiem przesuwania się worków było porysowanie tej oto blachy.
Przechodząc do sedna, próbowałem tą blachę "odłączyć" od tylnego oparcia jednak nie jest ona ani na śrubkach, ani na nitach, trzyma się na... ha! No właśnie bardzo chciałbym wiedzieć na czym, boję się z tym szarpać, żeby nie uszkodzić tej blachy, jednakowoż chciałbym ją wyciągnąć w celu polakierowania, bo rysy na tej blasze strasznie psują estetykę bagażnika.
Moja fura jest koloru wody po ogórach, w środku nie skóra tylko brud na welurach. Mam cud miód radio, odpada przedni panel, karoserię w kropki i zderzaki porysane. Za to gdy nią sunę każda się do mnie wdzięczy, piszczy i jęczy kiedy wchodzę na ręcznym.
Krix
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pt 13:52, 16 wrz 2011
Lokalizacja: Mysłowice
Panda: 1.1 Actual 2003
Imię: Krzysiek

Re: Wymontowanie tylniej blachy oparcia tylnich foteli

Numer postu:#2  Postprzez Huczas » Śr 7:57, 21 wrz 2011

szczerze powiem że pokusiłbym się o psiknięcie w aucie lakierem, oczywiście po zabezpieczeniu materiałów. ale nie chciało by mi się zdejmować całości :)
Huczas
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1995
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Ruciane-Nida/ Warszawa
Wiek: 36
Panda: 1.2 Dynamic

Re: Wymontowanie tylniej blachy oparcia tylnich foteli

Numer postu:#3  Postprzez natus08 » Śr 12:24, 21 wrz 2011

Huczas dobrze mówi. Najlepiej psiknąć i jak masz jakąś wizję :D to najlepiej jakiś kolorek. A blacha chyba jest jakoś wpinana, ale lepiej nie sprawdzać. Elementy do malowania łatwo zabezpieczyć więc nie narobisz się a będzie ładnie :)

U mnie tak samo blacha jest porysowana bo też wożę różne rzeczy, ale póki co nikt mi tam nie zagląda więc nie maluję ani nic innego z tym nie robię :P
natus08
Specjalista
 
Posty: 351
Dołączył(a): Cz 15:25, 09 cze 2011
Lokalizacja: Radomsko
Wiek: 34
Panda: 1.2 Dynamic 2003r. + lpg


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości