Zaglowki przod.

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Zaglowki przod.

Numer postu:#1  Postprzez shreeek » Pn 1:33, 23 maja 2011

Witam szanownych uzytkownikow. Pisze do Was z pewna prosba, jako ze jestem tutaj na goscinnych wystepach, na codzien nie jezdze Panda, raczej preferuje francuzy, oraz nie bardzo mam czas czytac cos odnosnie nie mojego samochodu.. Czy ktos z Was sciagal zaglowki z przodu? ( Gumowe ) Gdzies wyczytalem ze nalezy sciagac obszycie foteli. Czy bez tego nie mozna sie obejsc? Czy da rade czyms wymacac ten zatrzask?

2 pyt. Jak Fiat Polska podchodzi do montazu na gwarancji Car-Audio? Czy Montujac radiootwarzacz trace gwarancje Fiata?

3 pyt. Czy Panda 1.1 ma pociagnieta instalacje do Car-Audio? Glosniki...

4 Czy moge bez obaw ingerowac w tapicerke? ( odkrecac tyln kanape, wyciagac fotele itp....
shreeek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 11:08, 22 maja 2011
Lokalizacja: Zabrze
Wiek: 36
Panda: Safrane

Numer postu:#2  Postprzez 12pawel » Pn 10:39, 23 maja 2011

1) z zagłówkami jest problem. oczywiście można zdjąć tapicerkę i bez problemu zdjąć zagłówki, ale warto przed tym spróbować w inny sposób:
Należy wcisnąć zagłówki jeszcze mocniej w fotel w celu odgięcia zatrzasków, odczekać chwilę i szybko wyciągnać do góry. W większości przypadków sie udaje, bo jeśli nie to już tylko zdjęcie tapicerki.
2) Jeśli chodzi o sam radioodtwarzacz to nic to nie ma do rzeczy, ale jak bedziesz wkładam niewiadomej mocy głośniki i wzmacniacze( obciążające instalację), mocował coś wkręcając się w karoserię itp to może być różnie.
3) Jeśli masz na dachu antenę to znak że coś tej instalacji już jest, ale sa to tylko 2 głośniki w przednich drzwiach. w bogatszych wersjach może jest lepiej.
4) Na tapicerkę przecież i tak gwarancji nie ma więc czym sie obawiać.
12pawel
Bywalec
 
Posty: 154
Dołączył(a): N 18:56, 26 gru 2010
Lokalizacja: olsztyn
Wiek: 46
Panda: już była, Civic vi
Imię: Paweł

Numer postu:#3  Postprzez shreeek » Pn 10:49, 23 maja 2011

Dziekuje, sprobuje. Jak pisalem wyzej to nie moje auto, tylko mamy Ja do malych samochodzikow przekonany nie jestem. Dla mnie auto musi miec 5 metrow dlugosci i silnik minimum 2.5, 3.0 litra Czyli fiat nie ma prawa dowalic sie do zamontowanego radia tak? Kiedys mama cos wspominala ze montaz w aso radia to 500 czy 1000 zl. Nie dam sobie teraz reki uciac. mam jeszcze jedno pytanie nigdzie nie moglem znalezc gniazda zapalniczki w pandzie.. Gdzie ono jest schowane? Jesli cos to pomoze to Panda 1.1 wszystkie szyby korbki ... Ogolnie chyba golas
shreeek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 11:08, 22 maja 2011
Lokalizacja: Zabrze
Wiek: 36
Panda: Safrane

Numer postu:#4  Postprzez Huczas » Pn 11:24, 23 maja 2011

witam, gniazdo 12V lub zapalniczki montowane jest standardowo w tunelu środkowym w plastiku, dodatkowe gniazdo aso montowało po rozwierceniu dziurki w schowku. nie wiem czy w wersji podstawowej kable są poprowadzone ale możesz sprawdzić.
Huczas
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1995
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Ruciane-Nida/ Warszawa
Wiek: 36
Panda: 1.2 Dynamic


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości