Wyciek oleju

Coś stuka, coś puka - zajrzyj tutaj

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Wyciek oleju

Numer postu:#1  Postprzez adamgabi » Wt 22:28, 10 maja 2011

Witam od roku mam niewielki wyciek oleju (ok 0,5l na rok),którego nie mogę namierzyć . Wymieniłem uszczelniacz wałka rozrządu i uszczelkę pokrywy zaworów ,silnik cały zapocony i nie wiem skąd leci , może ktoś miał podobny problem ,prosiłbym o wskazówki
adamgabi
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn 21:19, 10 sty 2011
Lokalizacja: Poddębice
Wiek: 48
Panda: 1.1

Numer postu:#2  Postprzez Franek16i » Wt 23:12, 10 maja 2011

mi dawalo dyla gdzies przy misce olejowej.... u siebie wymienilem wszystkie uszczelki, wujaszek robil rozbieral i wymienialem przy rozrzadzie, pokrywie, misce, i jeszcze jak sprzeglo wymienialem to jak sie nei myle to tam tez gdzies jest uczszelka jakas czy cos w tym stylu... po wymianach silnik mam zapocony tzn zabrudzony delikatnie olejem ale nie ucieka:) , zalezy od jazdy tez:) jak ostro cisniej to bedzie dawal dyla przy przepustnicy, podczas jazdy na lpg jak duzo sie jezdzi tez troche zuzywa taki urok silnika:), jak nie wiem gdzie masz jakiegos mechanika w rodzinie albo zaufanego zaprowadz najlepiej i niech grzebie:), taki ubytek to nie ubytek :P fakt denerwuje to cos ale ja osobiscie jakbym nie robil niektorych rzeczy to zrobilbym dopiero jak bym z litr na 1000 dolewal:P pzdr:)
Franek16i
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 765
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 34
Panda: Pandolot 1.2 + NOS:)

Numer postu:#3  Postprzez chojraaak » Śr 7:42, 11 maja 2011

ja kiedys mialem wyciek przy aparacie zaplonowym. wymienione i nie cieknie. Z tym ze jesli chcesz tam uszczelke wymieniac to albo do dobrego wachowca albo ASO gdyz garazowy mechanik (ponoc dobry) mi to wymienial i zle skrecil. Stracony czas, pieniadze i material
chojraaak
Aktywny
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt 0:56, 18 sty 2011
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Panda: Dynamit


Powrót do Mechanika - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości