Strefa kobiet

Dział dla pań czyli pranie, sprzątanie, gotowanie.

Strefa kobiet

Numer postu:#1  Postprzez Vito » Pn 21:42, 11 lut 2013

Drogie koleżanki
Wasz dział miał być tylko do Waszego wglądu. Niestety patrząc na to, że dział jest umarły proponuję dać dostęp do niego wszystkim panom ? Może to rozrusza troszkę to miejsce ?

Co myślicie o takim pomyśle ?
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 44
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#2  Postprzez Saszun » Pt 23:56, 15 lut 2013

Vito napisał(a):Drogie koleżanki
Wasz dział miał być tylko do Waszego wglądu. Niestety patrząc na to, że dział jest umarły proponuję dać dostęp do niego wszystkim panom ? Może to rozrusza troszkę to miejsce ?

Co myślicie o takim pomyśle ?


Chyba nikt tu nie zagląda :P Ja się zgadzam na udostępnienie tego działu panom :)
Saszun
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 908
Dołączył(a): Pn 9:13, 30 kwi 2012
Lokalizacja: Toruń/Brzozówka
Wiek: 33
Panda: Active+ 1.1
Imię: Ola

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#3  Postprzez Issa83 » So 16:11, 16 lut 2013

A powiedzcie kobiety czy ten dział jest nam w ogóle potrzebny? Ja doceniam dobrą intencję mężczyzn, że udzielają nam "nasz kącik" ( patrząc na inne strony "typowo męskie" kobiety są raczej NIE mile widziane, a tu mamy nasz dział), ale jak frekwencja wskazuje, wolimy przesiadywać właśnie w części "męskiej" forum. Natomiast udostępnianie działu dla mężczyzn, mija się z celem. W tym przypadku możemy od razu przenieść się do luźnych tematów, jednak pod zastrzeżeniem, ażeby się nikt z nas nie śmiał gdy założymy przykładowo temat pt. "robótki na drutach i inne"
Issa83
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 556
Dołączył(a): Śr 19:48, 25 maja 2011
Lokalizacja: Babimost/ lubuskie
Wiek: 40
Imię: Iza

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#4  Postprzez anja » N 11:44, 17 lut 2013

Issa83 napisał(a):A powiedzcie kobiety czy ten dział jest nam w ogóle potrzebny? Ja doceniam dobrą intencję mężczyzn, że udzielają nam "nasz kącik" ( patrząc na inne strony "typowo męskie" kobiety są raczej NIE mile widziane, a tu mamy nasz dział), ale jak frekwencja wskazuje, wolimy przesiadywać właśnie w części "męskiej" forum. Natomiast udostępnianie działu dla mężczyzn, mija się z celem. W tym przypadku możemy od razu przenieść się do luźnych tematów, jednak pod zastrzeżeniem, ażeby się nikt z nas nie śmiał gdy założymy przykładowo temat pt. "robótki na drutach i inne"


Hmm .. czy jest nam potrzebny? Jak widać na żywym przykładzie to chyba nie :P Nikt tu nic nie pisze, a jak już napisze to ktoś inny odpowie i temat jest zamknięty :/
Zgadzam się w 100% z Issa83, ale poczekajmy może jeszcze jakaś Pani się wypowie w tej sprawie :P
Obrazek
anja
Klubowiczka
Avatar użytkownika
 
Posty: 535
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 38
Imię: Anna

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#5  Postprzez Carolcia » Pn 19:57, 18 lut 2013

Jestem z Wami od wczoraj, ale jak widać jest tu cichutko więc wydaje mi się że to dobry pomysł aby udostępnić to płci przeciwnej :P
Carolcia
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 2123
Dołączył(a): N 21:15, 17 lut 2013
Lokalizacja: Będzin / Grodziec
Wiek: 31
Panda: Czarnula 1.3
Imię: Karolina

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#6  Postprzez anja » Pn 10:57, 11 mar 2013

Widzę że więcej zainteresowanych niema, tak więc zróbcie z działem KOBIET co trzeba :swieca:
Obrazek
anja
Klubowiczka
Avatar użytkownika
 
Posty: 535
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 38
Imię: Anna

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#7  Postprzez Deacon » Wt 20:16, 12 mar 2013

Drogie Panie od dzisiaj ten dział dostępny jest testowo dla wszystkich. Może dzięki temu trochę się rozkręci. Jeśli nie to będziemy robić co trzeba :P
Deacon
Admin na emeryturze
 
Posty: 5198
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Radzionków
Wiek: 43
Panda: Renault Megane III Coupe
Imię: Michał

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#8  Postprzez anja » Wt 21:02, 12 mar 2013

OK :P
Obrazek
anja
Klubowiczka
Avatar użytkownika
 
Posty: 535
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siewierz
Wiek: 38
Imię: Anna

Re: Strefa kobiet

Numer postu:#9  Postprzez Andzia-Pandzia » Pn 19:08, 22 kwi 2013

hej, jestem tu zupełnie nowa ale uważam że to fajny pomysł ta Strefa dla pań, nawet przejrzałam wasze posty, chociaż rzeczywiście za dużo się tam nie dzieje :D

ale należę też do innego kluby motoryzacyjnego i niestety nie mamy takiej babskiej strefy, chociaż często pojawiały się propozycje żeby coś takiego stworzyć :)
Andzia-Pandzia
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn 18:05, 22 kwi 2013
Lokalizacja: Gdynia
Panda: brak
Imię: Ania


Powrót do Strefa kobiet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron