Gazetki

Dział dla pań czyli pranie, sprzątanie, gotowanie.

Gazetki

Numer postu:#1  Postprzez mch24 » Wt 19:23, 09 lis 2010

Dziś będąc na stacji Śródmieście, zahaczyłam o jeden ze straganów z gazetkami za pół ceny. I wtedy pojawiło mi się pytanie, a właściwie pytania:

- jakie gazetki motoryzacyjne wybierają, kupują i czytają kobiety?
- z drugiej strony czy spotkałyście się z gazetką moto, która jest skierowana do kobiet?

A teraz pytanie do Was moje Pandomaniaczki;)
jakie gazety moto czytacie? jak je oceniacie?

Czy oglądacie tvn turbo albo inne programy tel. poświęcone motoryzacji?

No i strony internetowe: jakie i jak je oceniacie?

Jeżeli chodzi o mnie to jak byłam młodsza to maniakalnie kupowałam GT, aż do czasów jak cena przekroczyła magiczną granicę 10 zł i stwierdziłam że za drogie;) Poza tym zmienili wtedy(a był to chyba 2006) leyaut i tym samym upodobnili się do większości moto gazetek, gdzie więcej gołych babek niż treści.
W czasie studiów zaczęłam czytać miesięcznik "Samochody Specjalne", jeżeli ktoś lubi ciężarówki, trucki, ponadgabaryty to polecam:)
Niestety nie mam stałego dostępu do tvn turbo:/ ale denerwują mnie ciągłe powtórki na tej stacji:/
Jeżeli chodzi o stronkę internetową, to wczoraj znalazłam stronkę; jak sama nazwa wskazuje skierowaną do kobiet i samochodów;)
http://www.kobietaiauto.pl/
Jak się Wam podoba? Jak ją oceniacie? Sama nie wiem co sądzić o tym portalu;)

Czekam na Wasze posty:)
mch24
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt 10:34, 05 lis 2010
Lokalizacja: Warszawa /Tleń
Wiek: 36
Panda: niebieska

Numer postu:#2  Postprzez Youztyna » Śr 0:28, 10 lis 2010

Ze mnie żaden automaniak prasy nie czytuję, tvn turbo oglądam i przyznam że nawet lubię (te powtórki doprowadzają do szału :P) od jakiegoś czasu coraz bardziej interesuję się tematem, co jest głównie zasługą Wolfiego- jak słyszysz coś na okrągło w domu to siłą rzeczy przyswajasz :lol: cały czas tylko Panda: otwierasz szafę-części, wchodzisz do piwnicy-części... Można się zarazić :D Dużo jednak jeszcze brakuje żeby Panda zajęła w moim życiu miejsce mojej ukochanej biologii :D
Youztyna
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Tarnów
Wiek: 35

Numer postu:#3  Postprzez mch24 » Pn 18:33, 15 lis 2010

No nieźle:) "niestety" jeszcze nie mam szafy wypełnionej śrubkami. Na szczęście nie mamy tyle miejsca. Wszelkie części, opony i inne przechowujemy u znajomych i rodziny;)
A teraz podchwytliwe pytanie:
co się stanie jak trzeba będzie zamienić Pandę na inny samochód? Czy w ogóle jest to do zaakceptowania przez męską część forum?
:)
mch24
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt 10:34, 05 lis 2010
Lokalizacja: Warszawa /Tleń
Wiek: 36
Panda: niebieska

Numer postu:#4  Postprzez Youztyna » Pn 19:42, 15 lis 2010

nie wiem co m7usiałoby się stać żeby mój facet wymienił pandę... myślę że nawet w przypadku powiększenia rodziny pandolot by został :)
Youztyna
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Tarnów
Wiek: 35

Numer postu:#5  Postprzez mch24 » Pn 20:20, 15 lis 2010

Chyba, że za kilka lat wejdzie kolejna wersja pandy... i zabawa zacznie się od nowa;)
mch24
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt 10:34, 05 lis 2010
Lokalizacja: Warszawa /Tleń
Wiek: 36
Panda: niebieska

Numer postu:#6  Postprzez Youztyna » Wt 18:30, 16 lis 2010

istnieje taka możliwość :D
Youztyna
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Tarnów
Wiek: 35


Powrót do Strefa kobiet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron