Czy Panda Was kręci?

Dział dla pań czyli pranie, sprzątanie, gotowanie.

Czy Panda Was kręci?

Numer postu:#1  Postprzez mch24 » Pt 19:56, 05 lis 2010

Zakładam pierwszy wątek w moim życiu. Czy fakt, że jest to mój pierwszy temat i wpis ever oznacza, że nie nadążam za techniką i nowoczesnymi trendami? Pewnie tak. Ale nie o tym chciałam pisać.

Założyłam powyższy wątek po to, aby sprawdzić czy tylko ja tak mam.
Czy kręci Was Panda?
Taka lekko kanciasta, z dużym prześwitem, 4 kółka, piąte do kierowania itd. Nie mogę powiedzieć, że samochody mnie nudzą - lubię samochody, szczególnie ciężarowe, specjalne i ciągniki siodłowe. Czytam od czasu do czasu tematyczne gazety czy strony net. Zawsze też chciałam zrobić prawo jazdy kat. C+E(po co? nie wiem, ale marzenie pozostało:) )
Ale czy nie odnosicie takiego wrażenia, że nasi ojcowie, mężowie, kochankowie lekko przesadzają ze swoją fascynacją Pandą?
Broń boże nie potępiam pielęgnacji samochodu, czy dbania o niego. Jeżeli takie zainteresowania umożliwiają rozwój własnych umiejętności to nawet pobłogosławię. Ale...
czy nie macie wrażenia, że cały świat kręci się wokół Pandy?
Jeżeli mężczyzna wchodząc do domu, już od progu mówi jakie są nowe pomysły tuningu na forum, a przez następną godzinę głośno analizuje, kiedy będzie mógł zrobić swojej Pandzie taki sam tuning. W ogóle jeżeli przychodzi po pracy odpala komputer i do 23 nie ma z nim kontaktu? Ile razy się zdarzało, że moje pytania o rzeczy "błahe" rzucone w przestrzeń pozostawały bez odpowiedzi, ponieważ zaabsorbowanemu męskiemu umysłowi uciekł taki szczegół jak świat poza forum, w tym też ja?
A może to nie jest niechęć do tego biednego samochodu (którego przechyły na zakrętach przyprawiają mnie o reakcje fizjologiczne). Może jestem zwyczajnie zazdrosna?
Zazdrosna o czas i zainteresowanie mojego partnera?
Jakby romansował z inną kobietą, to wiedziałabym co zrobić, jak uderzyć aby postawić na swoim: "albo ona, albo ja!"
Ale z Fiatem Pandą i forum, nie jestem aż tak pewna swojego zwycięstwa ;)

Powracając do głównego pytania:
Czy Panda Was kręci?
mch24
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt 10:34, 05 lis 2010
Lokalizacja: Warszawa /Tleń
Wiek: 36
Panda: niebieska

Numer postu:#2  Postprzez drymka » Pt 20:35, 05 lis 2010

:shock: Czyżbyś mieszkała z moim mężem :shock:


Może za jakiś czas się do tego przyzwyczaisz.....

... a może i nie. hehehe

Ja mam tyci tyciego bzika na punkcie tego kanciatego dupwozika :wink:
drymka
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 270
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: żeby nie było - SI
Wiek: 47
Panda: 1.1

Numer postu:#3  Postprzez Youztyna » N 18:59, 07 lis 2010

hehehe Mój jest taki sam :D ale każdy z nas ma jakieś hobby a ja wole hopla na punkcie pandy niż np żużlu czy czegoś podobnego :D Trzeba się przyzwyczaić :D Też mi się powoli pandomania zaczyna :P
Youztyna
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Tarnów
Wiek: 35

Numer postu:#4  Postprzez Magda » So 23:20, 13 lis 2010

Mój mąż (Amino) ma tak samo, ale mi to nie przeszkadza.
Magda
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 40
Panda: 1.1 - 2003 - czerwona
Imię: Magda

Numer postu:#5  Postprzez gothicgirl » Pt 23:36, 15 lip 2011

Widzę że Gothic pasuje niesamowicie do tego męskiego światka pandozapaleńców :) tylko tuning,nowa ryska,plamka i pędzi do myjni albo pucuje ściereczką a potem zmęczony i nie zawracać mu głowy no chyba że pojechać po nową zabawkę do bryczki, wtedy pełna gotowość hehe
gothicgirl
Miss
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): Wt 22:06, 12 lip 2011
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Panda: panda Gothica


Powrót do Strefa kobiet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość