Czy Panda Was kr─Öci?

Dzia┼é dla pa┼ä czyli pranie, sprz─ůtanie, gotowanie.

Czy Panda Was kr─Öci?

Numer postu:#1  Postprzez mch24 » Pt 19:56, 05 lis 2010

Zak┼éadam pierwszy w─ůtek w moim ┼╝yciu. Czy fakt, ┼╝e jest to m├│j pierwszy temat i wpis ever oznacza, ┼╝e nie nad─ů┼╝am za technik─ů i nowoczesnymi trendami? Pewnie tak. Ale nie o tym chcia┼éam pisa─ç.

Za┼éo┼╝y┼éam powy┼╝szy w─ůtek po to, aby sprawdzi─ç czy tylko ja tak mam.
Czy kr─Öci Was Panda?
Taka lekko kanciasta, z du┼╝ym prze┼Ťwitem, 4 k├│┼éka, pi─ůte do kierowania itd. Nie mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e samochody mnie nudz─ů - lubi─Ö samochody, szczeg├│lnie ci─Ö┼╝arowe, specjalne i ci─ůgniki siod┼éowe. Czytam od czasu do czasu tematyczne gazety czy strony net. Zawsze te┼╝ chcia┼éam zrobi─ç prawo jazdy kat. C+E(po co? nie wiem, ale marzenie pozosta┼éo:) )
Ale czy nie odnosicie takiego wra┼╝enia, ┼╝e nasi ojcowie, m─Ö┼╝owie, kochankowie lekko przesadzaj─ů ze swoj─ů fascynacj─ů Pand─ů?
Bro┼ä bo┼╝e nie pot─Öpiam piel─Ögnacji samochodu, czy dbania o niego. Je┼╝eli takie zainteresowania umo┼╝liwiaj─ů rozw├│j w┼éasnych umiej─Ötno┼Ťci to nawet pob┼éogos┼éawi─Ö. Ale...
czy nie macie wra┼╝enia, ┼╝e ca┼éy ┼Ťwiat kr─Öci si─Ö wok├│┼é Pandy?
Je┼╝eli m─Ö┼╝czyzna wchodz─ůc do domu, ju┼╝ od progu m├│wi jakie s─ů nowe pomys┼éy tuningu na forum, a przez nast─Öpn─ů godzin─Ö g┼éo┼Ťno analizuje, kiedy b─Ödzie m├│g┼é zrobi─ç swojej Pandzie taki sam tuning. W og├│le je┼╝eli przychodzi po pracy odpala komputer i do 23 nie ma z nim kontaktu? Ile razy si─Ö zdarza┼éo, ┼╝e moje pytania o rzeczy "b┼éahe" rzucone w przestrze┼ä pozostawa┼éy bez odpowiedzi, poniewa┼╝ zaabsorbowanemu m─Öskiemu umys┼éowi uciek┼é taki szczeg├│┼é jak ┼Ťwiat poza forum, w tym te┼╝ ja?
A mo┼╝e to nie jest niech─Ö─ç do tego biednego samochodu (kt├│rego przechy┼éy na zakr─Ötach przyprawiaj─ů mnie o reakcje fizjologiczne). Mo┼╝e jestem zwyczajnie zazdrosna?
Zazdrosna o czas i zainteresowanie mojego partnera?
Jakby romansowa┼é z inn─ů kobiet─ů, to wiedzia┼éabym co zrobi─ç, jak uderzy─ç aby postawi─ç na swoim: "albo ona, albo ja!"
Ale z Fiatem Pand─ů i forum, nie jestem a┼╝ tak pewna swojego zwyci─Östwa ;)

Powracaj─ůc do g┼é├│wnego pytania:
Czy Panda Was kr─Öci?
mch24
Miss

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt 10:34, 05 lis 2010
Panda: niebieska

Numer postu:#2  Postprzez drymka » Pt 20:35, 05 lis 2010

:shock: Czy┼╝by┼Ť mieszka┼éa z moim m─Ö┼╝em :shock:

Mo┼╝e za jaki┼Ť czas si─Ö do tego przyzwyczaisz.....

... a mo┼╝e i nie. hehehe

Ja mam tyci tyciego bzika na punkcie tego kanciatego dupwozika :wink:
drymka
Miss

Do┼é─ůczy┼é(a): So 18:29, 23 pa┼║ 2010
Panda: 1.1

Numer postu:#3  Postprzez Youztyna » N 18:59, 07 lis 2010

hehehe M├│j jest taki sam :D ale ka┼╝dy z nas ma jakie┼Ť hobby a ja wole hopla na punkcie pandy ni┼╝ np ┼╝u┼╝lu czy czego┼Ť podobnego :D Trzeba si─Ö przyzwyczai─ç :D Te┼╝ mi si─Ö powoli pandomania zaczyna :P
Youztyna
Miss

Do┼é─ůczy┼é(a): So 18:30, 23 pa┼║ 2010

Numer postu:#4  Postprzez Magda » So 23:20, 13 lis 2010

M├│j m─ů┼╝ (Amino) ma tak samo, ale mi to nie przeszkadza.
Magda
Miss

Do┼é─ůczy┼é(a): So 18:30, 23 pa┼║ 2010
Panda: 1.1 - 2003 - czerwona
Imi─Ö: Magda

Numer postu:#5  Postprzez gothicgirl » Pt 23:36, 15 lip 2011

Widz─Ö ┼╝e Gothic pasuje niesamowicie do tego m─Öskiego ┼Ťwiatka pandozapale┼äc├│w :) tylko tuning,nowa ryska,plamka i p─Ödzi do myjni albo pucuje ┼Ťciereczk─ů a potem zm─Öczony i nie zawraca─ç mu g┼éowy no chyba ┼╝e pojecha─ç po now─ů zabawk─Ö do bryczki, wtedy pe┼éna gotowo┼Ť─ç hehe
gothicgirl
Miss

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt 22:06, 12 lip 2011
Panda: panda Gothica

Powr├│t do Strefa kobiet

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci