Centralny nie otwiera zamków

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Centralny nie otwiera zamków

Numer postu:#1  Postprzez lasic » N 19:43, 09 lis 2014

Mam u siebie Noxona T3 i jakieś czarne pudełeczko, bez napisów, które odbiera sygnały i wysyła je do zamków. Problem pojawił się ostatnio, centralny w drzwiach przestał działać w ogóle. Po sprawdzeniu okazało się, że spalił się bezpiecznik (mam straszną plątaninę tam, a dodatkowo nie ja to instalowałem) pomiędzy Noxtonem, a tym czarnym pudełkiem. Po założeniu ciut większego, centralny ożył, tzn zamyka drzwi z pilota, jak i kluczyka (wszystkie). Problem pojawia się jednak, gdyż nie działa otwieranie. Słychać cichutkie pyknięcie, ale drzwi się nie otwierają. Dodatkowo zarówno urządzonko (to czarne) jak i sam bezpiecznik się grzeją po kliku próbach. Dodatkowo napięcie na przewodzie zamykającym skacze do 12V, a na przewodzie zamykającym jedynie do 5V (być może obciążenie jest gdzieś za duże). Jak zabrać się do naprawy? Ewentualnie, gdzie w Warszawie znajdę kogoś, kto się by tego podjął i policzył jak za naprawę nowego Lexusa?
lasic
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): N 17:57, 16 mar 2014
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Panda: 1.1 VAN LPG
Imię: Filip

Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości