Gniazdko 12v
![Post Post](./styles/prosilver/imageset/icon_post_target.gif)
Witam, mam Pande 1.1 z 2003 golasa i potrzebuje gniazdka. Z pewnego forum (http://fiat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5522) wyczytałem, że mozna się podłączyć pod nawiew (chyba) i teraz chciałbym się dowiedzieć czy dobrze zlokalizowałem te kabelki o których mówił jeden z użytkowników.![Obrazek](http://i41.tinypic.com/2b864p.jpg)
jestem otwarty na jakiekolwiek alternatywne poropozycje w którym miejscu się podpiąć, najlepiej żeby wyjaśnienia były łopatologiczne ^^. Wiem jak to zrobić z akumulatora ale jednak nie chce mi się grzebać i ciągnać kabla z aku a po za tym odpowiadała by mi funkcja po zapłonie![Smile :)](./images/smilies/icon_smile.gif)
![Obrazek](http://i41.tinypic.com/2b864p.jpg)
jestem otwarty na jakiekolwiek alternatywne poropozycje w którym miejscu się podpiąć, najlepiej żeby wyjaśnienia były łopatologiczne ^^. Wiem jak to zrobić z akumulatora ale jednak nie chce mi się grzebać i ciągnać kabla z aku a po za tym odpowiadała by mi funkcja po zapłonie
![Smile :)](./images/smilies/icon_smile.gif)