jaki Licznik Panda 1,1??

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

jaki Licznik Panda 1,1??

Numer postu:#1  Postprzez 4crazy » Pt 21:03, 16 gru 2011

Witam

jestem nowy na forum oraz szczęśliwym posiadaczem od 7 dni Pandy 1,1 chciałbym zakupić licznik z obrotkiem tylko nie mam pojęcia jaki dobrać gdzie to mogę sprawdzić i jaki??. Wielcy mechanicy twierdzą że nie będzie działał obrotek bo nie ma kabli, ale przeglądając forum widzę że jakoś podmienia się i działa. POMOCY. :shock:
Bogdan

Bravo 1,9 TD - Marea 1,9JTD - Punto2FL 1,2 - Stilo 1,9JTD - Panda 1,1
4crazy
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): N 18:24, 04 gru 2011
Lokalizacja: Bochnia
Panda: 1,1

Re: jaki Licznik Panda 1,1??

Numer postu:#2  Postprzez Deacon » Pt 21:11, 16 gru 2011

po 1: do witania jest osobny dzial
po 2: temat szeroko poruszany na forum - wystarczy poszukac ale odpowiem bos nowy :)

masz do wyboru licznik z wersji dynamic lub emotion - oba maja obrotki i komputer pokladowy. ten drugi ma wiecej opcji. podejda oba ale musza byc spelnione dwa warunki: licznik musi byc do benzyny (od diesla nie podejdzie) i musi miec nabite mniej km niz ty masz. no chyba, ze kupisz funkiel nowke to wtedy nie ma problemu zadnego. wyjmujesz swoj stary, wkladasz nowy, jedziesz do ASO na osiowanie (koszt ok 80zl) lub szukasz kogos z forum, kto ma program i mieszka blisko Ciebie :) potrzebujesz jeszcze manetke z tripem lub dorabiasz sobie sam przycisk do oblsugi kompa. tyle.
Deacon
Admin na emeryturze
 
Posty: 5199
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Radzionków
Wiek: 43
Panda: Ford Fiesta Mk7 1.6 Motorsport
Imię: Michał

Re: jaki Licznik Panda 1,1??

Numer postu:#3  Postprzez Vito » Pt 21:13, 16 gru 2011

Czyli już wyczytałeś ze się da i w wątkach o których pisesz wszystko pisze tam zadaj pytanie a nie twórz nowy temat :)

To jest forum klubowe i w dobrym tonie jest sie przywitać w odpowiednim dziale :)
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości