elektryczny zamek bagaznika - jaki zamek kupic?

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

elektryczny zamek bagaznika - jaki zamek kupic?

Numer postu:#1  Postprzez daniel » Pn 19:48, 06 cze 2011

Witam forumowiczów :-)

Chciałem w swojej Pandzie zamontować elektryczne otwieranie bagażnika. Panda 1.2, posiada fabryczny centralny zamek.

Według tego manuala
http://www.fiatpanda.org.pl/plikownia.h ... info&id=20
do nowego zakupionego zamka powinienem móc podłączyć dwa kabelki: jeden do siłownika (czarno-biały) oraz drugi od centralnego (przewody: 2xbrązowe, 1xszary, 1xczarny).

Ten drugi kabelek jest teraz podpięty pod zwykły zamek i powoduje pewnie, że jak jest niedomknięty bagażnik to centralny przy zamykaniu odbija...

Na allegro znalazłem taki zamek:
http://allegro.pl/fiat-panda-centralny- ... 50322.html

Mam problem bo widzę podłączenie do tego pierwszego kabelka do siłownika, ale nie ma chyba podłączenia do centralnego. Chyba, że ślepy jestem... ;-)

I teraz moje pytanie do Was, czy wszystko będzie działać na tym jednym kabelku? Ten drugi też wydaje mi się ważny... ;-) Chyba, że muszę kupić jednak inny zamek, możecie podać jakieś linki bo na allegro znalazłem tylko ten model zamka...

Dziękuję z góry za pomoc :-)
daniel
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn 19:08, 06 cze 2011
Lokalizacja: Mosina
Wiek: 38
Panda: 1.2 Dynamic

Re: elektryczny zamek bagaznika - jaki zamek kupic?

Numer postu:#2  Postprzez w5minut_pl » Śr 16:16, 15 cze 2011

daniel napisał(a): Chyba, że ślepy jestem... ;-)

jeden kabelek do siłownika, to biały element zamka,
Obrazek

a drugi do krańcówki której gniazdo jest w części czarnej.
Obrazek

daniel napisał(a):I teraz moje pytanie do Was, czy wszystko będzie działać na tym jednym kabelku?

Puki co jeszcze nie wiem ale mam taką nadzieję, bo też coś takiego zaplanowałem.
-------------------------
15 08 2011
Dalej niczego nie robiłem ale dziś całkiem przez przypadek zorientowałem się że autko widzi ten zamek w klapie choć z fabryki wyjechało bez niego. Widzi bo jak klapa jest otwarta to autka nie idzie zamknąć. Zamyknąć można jedynie drzwi kierowcy a pozostałe odbijają.
w5minut_pl
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 195
Dołączył(a): So 18:36, 12 mar 2011
Lokalizacja: Łódź
Panda: 1,1 razy 2
Imię: Andrzej


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości