Montaż centralnego zamka krok po kroku

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Montaż centralnego zamka krok po kroku

Numer postu:#1  Postprzez blediks » Pn 15:35, 02 maja 2011

Witam - kupiłem sobie centralny zamek - prosiłbym o jakieś wskazówki jak go zamontować od czego zacząć -pod co się najlepiej podpiąć .
Czy mógłby mi ktoś w tym pomóc co należy robić w pierwszej kolejności-na co zwrócić szczególną uwagę
będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam
blediks
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt 13:17, 15 lut 2011
Lokalizacja: kraków
Wiek: 44
Panda: 1,1

Numer postu:#2  Postprzez chojraaak » Pn 19:32, 02 maja 2011

Rozumiem ze kupiles sterownik centralnego zamka czy takze silowniki?
Jesli sam sterownik to nalezy albo zakupic kasety w ktorych sa zamontowane silowniki, lub kupic silniczki i samemu je zamontowac w kasetach.

Potem prowadzisz przewody z drzwi do jednego miejsca. Problem sie pojawi gdy nie masz przelotek w drzwiach tylnych. Koledzy pisali ze ciezko je dostac.

Nie napisales jakie przewody sa w instrukcji. Czy wymagany jest jakis sygnal po stacyjce czy moze krancowki niedomknietych drzwi. Jak przegladniesz forum to znajdziesz gdzie jakich przewodow szukac by sie w nie wpiac.
chojraaak
Aktywny
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt 0:56, 18 sty 2011
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Panda: Dynamit

Numer postu:#3  Postprzez blediks » Wt 14:22, 03 maja 2011

Kupiłem cały zestaw sterownik łącznie z siłownikami - w którym miejscu najwygodniej będzie umieścić sterownik - gdzie podpiąć się kablami najlepiej by przypadkowo czegoś nie uszkodzić czy trzeba zabezpieczyć to jakimś bezpiecznikiem (pisze w instrukcji że bezpiecznikiem 20A) proszę o jakieś wskazówki.
blediks
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt 13:17, 15 lut 2011
Lokalizacja: kraków
Wiek: 44
Panda: 1,1

Numer postu:#4  Postprzez Lisu » Wt 23:00, 03 maja 2011

Jaki masz ten centralny, poka, ja tez zakupielm ale miałem cały schemacik dosłany, moze mamy takie same to sie bedzie dało z mojej rozpiski jakoś podpatrzeć.
Lisu
Aktywny
 
Posty: 92
Dołączył(a): Śr 0:42, 23 lut 2011
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 36
Panda: 1.1 Van LPG


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości