Emotion czy Dynamic

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Emotion czy Dynamic

Numer postu:#1  Postprzez sabciu1 » Pt 2:35, 11 gru 2015

Jak wspominałem w przywitalni parę dni wcześniej... to od wczoraj stałem się właścicielem białej Pandy 1.3 multijet. Z wyposażenia fabrycznego to tylko klima i CITY oraz ABS, myślałem że centralny też , ale jak się okazało centralny z alarmem dołożony poza fabryką. I tu pojawia się problem...od początku zanim ją kupiłem wiedziałem że zmienię zegary liczników na te z obrotomierzem. Ale teraz właśnie jak już wiem o tym centralnym to pojawiła się myśl czy montować te z DYNAMICA czy z EMOTIONA. Bo czytając posty ustaliłem że te z EMOTIONA mają więcej funkcji i komunikatów ale niezbędne do tego są czujniki np. otwarte drzwi....temperatura, a jak nie ma oryginalnego centralnego to...pewnikiem będą jakieś błędne komunikaty, które będą denerwować bądź co gorsze jeszcze tego licznika nie da rady przypisać do kompa. A i jeszcze jedno pytanko jakie funkcje ma DYNAMIC? I proszę kolegów o podpowiedź z jaką końcówką szukać zegarów by nie mieć problemów wielkich z osiowaniem, wspomnę że moje auto jest z 2007 roku. Pozdrawiam
sabciu1
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 106
Dołączył(a): N 4:14, 06 gru 2015
Lokalizacja: Głogów
Wiek: 52
Panda: 1.3 multijet. 2007
Imię: Sebastian

Re: Emotion czy Dynamic

Numer postu:#2  Postprzez zibi63 » Pt 8:49, 11 gru 2015

Na forum jest do bólu informacji na ten temat. Nie ma sensu powielania ich. Trzeba tylko trochę posiedzieć. Informację co do dostępnych funkcji w poszczególnych wersjach znajdziesz też w książce serwisowej, gdzie są dokładnie opisane.
zibi63
Stały bywalec
 
Posty: 251
Dołączył(a): Śr 19:58, 13 lis 2013
Lokalizacja: Horodło
Panda: Actual 2011
Imię: Zbyszek

Re: Emotion czy Dynamic

Numer postu:#3  Postprzez Romix13 » Pt 14:04, 11 gru 2015

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości popcornu
==► Mój PANDOLOT ◄==
Podłączenie pod FES'a, kasowanie błędów itd. Procedura Proxi (osiowanie) , PW :)
Romix13
Wesoły Tramdriver
Avatar użytkownika
 
Posty: 4036
Dołączył(a): N 19:48, 17 lip 2011
Lokalizacja: [KRA] Przeginia D. / Kraków
Wiek: 47
Panda: Misiek 1.1 2003 / od 2004 LPG II gen.
Imię: Romek


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości