Manuale do PDF

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Manuale do PDF

Numer postu:#1  Postprzez CarbonBTM » So 0:36, 29 lis 2014

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem i nie ukrywam że zapisałem się na forum żeby mieć dostęp do bazy informacji na temat bieżącej eksplatacji (problemy, przypadłości tego modelu) ale również manuali modyfikacji czy też wymian itp. Widzę że na forum można sporo tego znaleźć (gratuluję tym którzy mają chęci i czas żeby coś takiego robić) ale jest z nimi pewien problem hosting zdjęć który po pewnym czasie wygasa. Z tąd mój pomysł czy można by z manuali które udostępniacie zrobić post na stronie a później wrzucić do worda czy jakiegoś darmowego oprogramowania i zapisać jako PDF tylko trzeba by znaleźć server o długim czasie przechowywania plików i wtedy każdy mógłby sobie po dowolnym czasie zaglądnąć do takiego poradnika. Co o tym sądzicie?
CarbonBTM
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt 23:01, 25 lis 2014
Lokalizacja: Bytom
Panda: Panda2
Imię: Grzegorz

Re: Manuale do PDF

Numer postu:#2  Postprzez Deacon » So 1:51, 29 lis 2014

Tylko klubowicze mają dostęp do manuali w PDF :) Niestety tylko do tych, które udało się uratować zanim imageshack pokasował foty. Tych z pokasowanymi fotami nie da się już uratować :(
Deacon
Admin na emeryturze
 
Posty: 5198
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Radzionków
Wiek: 43
Panda: Renault Megane III Coupe
Imię: Michał


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron