motocyklista z wawy lub okolic

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

motocyklista z wawy lub okolic

Numer postu:#1  Postprzez matyja » Cz 12:09, 26 cze 2014

czy ktos z szanownych forumowiczow z mazowieckiego nie jezdzi czasem na motocyklu i nie chcialby mi pomoc w ocenie stanu technicznego maszyny pod Warszawa?
jestem na etapie kupna i mam na oku jedna sztuke w tamtych okolicach ;)
moja Panda ==> KLIK
moja 307'mka ==> KLIK
moja SV'ka ==> KLIK
matyja
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 856
Dołączył(a): So 17:54, 31 mar 2012
Lokalizacja: Krzeszowice/Kraków
Panda: 1.1 Actual 2003r. + LPG BRC Sequent 24
Imię: Mateusz

Re: motocyklista z wawy lub okolic

Numer postu:#2  Postprzez bartus2737 » Śr 12:42, 02 lip 2014

i jak udało się ?
bartus2737
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1474
Dołączył(a): Pt 21:00, 11 mar 2011
Lokalizacja: Chełmce k. Kalisza
Wiek: 32
Panda: 1.1 2008 rok Błękitna :)

Re: motocyklista z wawy lub okolic

Numer postu:#3  Postprzez matyja » Pn 9:29, 07 lip 2014

nie :D
w końcu nie pojechałem, bo nie miałem z kim...
niby moto było u znanego, zaufanego i sprawdzonego mechanika, któremu zapłaciłem, ale nie byłem przekonany, co do tego gościa

sprzedający niby prowadzi historię motocykla odkąd go kupił, a zapomniał napisać o wymianie przedniego błotnika, plastykowych osłon lampy oraz malowaniu zbiornika (to wszystko w 2013/14), co wyszło przy okazji sprawdzenia historii w ASO. cena przy tym wszystkim też przestała być zachęcająca, a i straciłem zaufanie do gościa...

poza tym pojawił się zupełnie inny problem.... pojechałem kupić ciuchy i okazało się, że wszystko, co wydawało mi się dobre, jest albo za małe, albo za duże, ewentualnie źle spasowane.
kaski latają, jak głupie na głowie. okulary też nie pomagają w doborze. buty, jak znalazłem dobre (48 rozmiar), to znowu wyszło, że producent nie przewidział, że ktoś może mieć wąską stopę i rzep się nie będzie prawidłowo zapinać. kurtki, spodnie, wszystko albo duże albo krótkie. jak mi w końcu goście znaleźli pasowne ciuchy, to się okazało, że musiałbym kupić po dwie pary - letnie, przewiewne oraz cieplejsze, bo nie da się pogodzić jednego z drugim.

przy tym wszystkim, łączny koszt ciuchów przekroczyłby z 3-5k zł, co jest zdecydowanie za dużym wydatkiem. kusi mnie zakup moto, ale obecnie zacząłem się zastanawiać nad kupnem "nowego" samochodu, czegoś, co by miało te ponad 80-100KM. na pewno będzie to lepszy zakup w tych samych pieniądzach, a zakup motocykla przełożyć na kiedyś.
moja Panda ==> KLIK
moja 307'mka ==> KLIK
moja SV'ka ==> KLIK
matyja
Wymiatacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 856
Dołączył(a): So 17:54, 31 mar 2012
Lokalizacja: Krzeszowice/Kraków
Panda: 1.1 Actual 2003r. + LPG BRC Sequent 24
Imię: Mateusz


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

cron