Szkody z OC - pomoc/sugestie/do┼Ťwiadczenia

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Re: Szkody z OC - pomoc/sugestie/do┼Ťwiadczenia

Numer postu:#31  Postprzez marcooo » ┼Ür 16:18, 28 maja 2014

Czy kto┼Ť z obecnych umie "przeczyta─ç" kosztorys? Dosta┼éem wycen─Ö szkody ale widz─Ö tam tylko roboczogodziny a nigdzie cz─Ö┼Ťci, czyli ┼╝e chc─ů wszystko zaszpachlowa─ç ?
marcooo
Bywalec

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz 22:04, 22 sie 2013
Panda: 1,1 goło i wesoło ;)
Imi─Ö: Marek

Numer postu:#32  Postprzez Lukasz » ┼Ür 16:45, 28 maja 2014

marcooo napisa┼é(a):Czy kto┼Ť z obecnych umie "przeczyta─ç" kosztorys? Dosta┼éem wycen─Ö szkody ale widz─Ö tam tylko roboczogodziny a nigdzie cz─Ö┼Ťci, czyli ┼╝e chc─ů wszystko zaszpachlowa─ç ?

Posłałem ci PW
Lukasz
Przyjaciel klubu

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt 21:48, 27 wrz 2011
Panda: Abarth 500 EsseEsse 160KM '10 + Alfa Romeo MiTo 1.4tb 155KM '08
Imię: Łukasz

Numer postu:#33  Postprzez bart_tychy » Pn 0:16, 04 kwi 2016

po pewnej niezbyt mi┼éej przygodzie z tirem, go┼Ť─ç z lawety zaproponowa┼é kas─Ö do r─Öki (nie pand─ů) jednak to by┼é lekki wa┼éek ;) poniewa┼╝ kasa do r─Öki, ale umowa kupna sprzeda┼╝y dopiero po za┼éatwieniu wszystkich formalno┼Ťci z ubezpieczycielem. Trzebaby┼éo da─ç wszystkie upowa┼╝nienia do kontaktu z ubezpieczycielami (zar├│wno naszym jak i sprawcy). Suma summarum z tego co wiem to ch┼éop na czysto zarobi┼é 10k w miesi─ůc :) likwidacja szkody mo┼╝liwa 99% warto┼Ťci z OC sprawcy lub 70% z AC - powy┼╝ej tych warto┼Ťci to ju┼╝ szkoda ca┼ékowita. dodatkowo jest teraz mo┼╝liwo┼Ť─ç korzystania z odwr├│conego OC. Znaczy to mniej wi─Öcej tyle ┼╝e kontaktujemy si─Ö z naszym ubezpieczycielem :)
bart_tychy
Klubowicz na emeryturze

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt 17:27, 02 lis 2010
Panda: była, ale nie ma :( jest paseratti
Imi─Ö: Bartek

Poprzednia strona

Powr├│t do Lu┼║ne tematy...

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç