wspomaganie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

wspomaganie

Numer postu:#1  Postprzez ecik48 » Pn 14:30, 13 gru 2010

Witam jestem od niedwana ba forum, ale to nic ma pytanie. W majej Pandzi 1,3 Miltijet 2006 r zapaliła się kontrolka po lewej strone licznika po kontrką ABS jej kolor czrwony z symbolem kierownicy. Nie mam instrukcji ( auto z drugiej ręki) , kontrolka po jakimś czasie zgasła, pomyślałem , że mało płyny wspomagania. W garazu sprawdzam i nie wiem gdzie jest ten zbiernik- niech któs podpowie. Ponadto czytałam na forum że to wsoimaganie elektryczne. Ja mam przełącznik SIYTY :roll:
ecik48
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: wałbrzych
Panda: 1,3 MJ 2006r

Numer postu:#2  Postprzez Huczas » Pn 20:22, 13 gru 2010

nie uzupełniłeś danych w profilu...
błędów masz tyle że ręce mi opadły ;/

o ile wiem nie ma czegoś takiego jak płyn wspomagania(moge się mylić więc niech może ktoś potwierdzi)

jak się kierownica zapaliła to problem może być ze wspomaganiem, zazwyczaj pomaga ponowny rozruch silnika, lub przekręcenie od lewej do prawej maxymalne położenia kierownicy.

jeśli byś poczuł brak wspomagania i ten błąd na desce no to do wymiany układ wspomagania czego Ci nie życzę bo tanie w naprawie to nie jest(trzeba cały układ wymienić, na części tego nie robią)

Pozdrawiam.
Huczas
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1995
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Ruciane-Nida/ Warszawa
Wiek: 36
Panda: 1.2 Dynamic

Numer postu:#3  Postprzez Vito » Pn 21:54, 13 gru 2010

Panda ma elektryczne wspomaganie dlatego niema zbiorniczka :D
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#4  Postprzez ecik48 » Wt 14:19, 14 gru 2010

Dzięki za opdpowiedź. Po przeczytanie wielu postów w tym temacie doszełem do wniosku ,że wspomaganie jest elektryczne. Zapelenie sie kontroliki mogło byc od warunków atmosferycznych , ktoś o tym wspominał . Co do błędów to sorki -tak jest jak sie starszy birze za Kompa-ale próbuje i daję rady. Jeszcze raz dzięki. :lol:
ecik48
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): So 18:30, 23 paź 2010
Lokalizacja: wałbrzych
Panda: 1,3 MJ 2006r

Numer postu:#5  Postprzez Huczas » Wt 18:40, 14 gru 2010

Spoko, nauczysz się, mój dziadek (ponad 80) ostatnio zabrał się za ripowanie filmów z vhs na dvd :) zdolny jest, powiem że ja jestem pod wrażeniem tego jak sobie radzi z nowymi technologiami XXI wieku.
Huczas
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 1995
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Ruciane-Nida/ Warszawa
Wiek: 36
Panda: 1.2 Dynamic


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości