Klubowy emeryt szuka dachu nad głową - Warszawa

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Klubowy emeryt szuka dachu nad głową - Warszawa

Numer postu:#1  Postprzez Dziurek5 » So 14:48, 14 lip 2012

Witajcie :)
Miło wejść na forum i z bananem na twarzy oglądać nowe pomysły,modyfikacje,pandy 3 i chęci które z Was biją aby Panda była jak najładniejsza :) Mam nadzieję że i mi wkrótce będzie dane dorobić się kolejnego Pandolota :) ale nie o tym....

Dostałem się na studia do Warszawy. Poszukuję więc pokoju/pokoju na spółę/mieszkania do wynajęcia, lub/i osoby która być może też dostała się na studia i podobnie jak ja szuka dachu nad głową (lub już mieszka w Wawie,lub chciałaby większe mieszkanie itd). Od końca września zaczynam, w związku z tym jestem otwarty na wszelkie propozycje, czy to wynajęcia pokoju czy mieszkania, czy wynajęcia w/w z kimś na spółę, czy wynajęcia u kogoś.

Jednocześnie jestem otwarty na wszelkiego rodzaju prace (''Student''-czy tu coś jeszcze trzeba tłumaczyć? :D ), jeżeli ktoś poszukiwałby czy potrzebował kogoś z baaardzo dużym zaangażowaniem w pracę w tych okolicach.
Pandomaniakom z Wawy i okolic chętnie pomogę przy sprzętach, przy swojej troche walczyłem więc jeżeli ktoś potrzebował by czegokolwiek, chętnie pomogę. Sam wiem jak silna jest koleżeńska pomocna dłoń :)

Pozdrawiam Serdecznie
Dziurek5
www.MegaRelax.pl - Luksusowe wakacje w Bułgarii :)
Dziurek5
Klubowicz na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 106
Dołączył(a): Pt 22:45, 25 mar 2011
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 31
Panda: Racing Van
Imię: Paweł

Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości