Czym jeździliśmy przed pandą ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#91  Postprzez ksys » Pt 21:54, 10 kwi 2015

jak to się fajnie czyta jak to się chwalicie:) więc i ja się pochwalę,
w 2003 roku zrobiłem prawko na A i kupiłem Jawę TS350, fajna była, tłoki chodziły naraz nie na przemian jak powinno być, była moc:)
pół roku później kupiłem jawę 350 delux, wychodziły takie z chromowanymi dodatkami, sprzedałem parę lat później jak młody był w drodze.
w między czasie w 2004 zrobiłem kategorię B, i kupiłem golfa 2 1.6 klekot, zjeździłem nim pół polski, nigdy nie zawiódł.
ale po dwóch latach trafiła się okazja, za parę groszy kupiłem po znajomości forda sierrę z gazem, bo po pół roku policja ją odnalazła po kradzieży, a właściciel zdążył kupić już inne.
tym fordem jeździło się bardzo fajnie, wygoda, 2,0 dohc i lpg:) potrafiła spalić w trasie 7,5l/100km. jeździłem tak ponad rok, ale coś przy silniku padło, więc silnik wyjechał a wjechał na jego miejsce 2.9 24v cosworth z automatem. to to jechało aż miło. a po zmianie skrzyni na ręczną, waliło bokiem nawet na 3im biegu. sprzedałem po narodzinach młodego, i woziłem się golfem 2 td 70km, auto kupione już wcześniej, bo cosworth palił pod moją nogą nawet 30/100:) auto kupione za bezcen, i stan adekwatny, ale dwa lata wysłużył. skończył w hucie:)
po nim woziłem się w124 300E ale tylko pół roku bo palił od 15 do 20l pb i był na mechanicznym wtrysku, więc lpg też odpadało. fajne wozidło, do tej pory nie znam auta co by miało lepsze hamulce, no może a8 w12 wujka, ale to inna liga.
po pozbyciu się mietka znalazł się smerfowaty passat kombi B4 1.8 75KM :) moc powalała, ale potrzebowałem wtedy czegoś w miarę taniego i dobrego a nie wypasów żadnych. oczywiście kuchenka w aucie musiała być:) dwa lata użytkowania i skończył na hucie.
w między czasie do roboty kupiłem poloneza trucka 1.6 oczywiście z kuchenką, ale po 3latach również skończył w hucie:)
po passacie kupiłem passata ale b5 też z gazem:) takie auto rodzinne, na dzień dzisiejszy go chyba będę użytkował aż nie skończy na hucie, klima jest, abs, i wygoda:)
po polonezie trafiło mi się moje obecne pandolino. auto bardzo fajne, bo kompletny golas:) ma abs i jedną poduszkę, ale to bardzo dobra baza do grzebania tym bardziej że młody ma już 7lat i z przyjemnością grzebie ze mną. auto kupione po poldku, więc oczywiście w wersji VAN, trochę grzebać przy nim mam zamiar ale to już będę opisywał w dziale o moim aucie jak tylko go założę, ale muszę zdjęcia zrobić:)
pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.
ksys
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): N 12:20, 14 gru 2014
Lokalizacja: dg
Panda: 1.1 2004
Imię: Krzysztof

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#92  Postprzez FrancuZ » So 16:38, 18 kwi 2015

To ja tez się pochwale:
1.
Obrazek

2.
Obrazek

I panda jest moim 1. samochodem :D
FrancuZ
Stały bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 239
Dołączył(a): Śr 23:17, 26 lis 2014
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 31
Panda: 1.1 Fire !
Imię: Marcin

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#93  Postprzez kampress » So 16:58, 18 kwi 2015

Rowerek dirtowy, bawiles sie czy przypadkowy zakup
?,
sadzac po wysokosci siodelka...;)
kampress
Bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 193
Dołączył(a): Cz 14:22, 26 cze 2014
Lokalizacja: małopolskie
Panda: 1,2 Pb + LPG
Imię: kampress

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#94  Postprzez nekroskop » So 17:58, 18 kwi 2015

1. Fiat 126p FL- 1987
2. Peugeot 309 1.1 - 1988
3. Skoda Felicja 1.3 GLX Active Combi - 2000
4. Opel Sintra 2.2 TD - 1999
5. Chevrolet Orlando 1.8 LS+ LPG 2013(obecnie)
Fiat Panda 1.2 Dynamic 2011 LPG (obecnie)
nekroskop
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): So 18:14, 15 lut 2014
Lokalizacja: Oswiecim
Wiek: 50
Panda: Panda 1.2 Dynamic + LPG
Imię: Roman

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#95  Postprzez FrancuZ » So 17:59, 18 kwi 2015

kampress napisał(a):Rowerek dirtowy, bawiles sie czy przypadkowy zakup
?,
sadzac po wysokosci siodelka...;)

A zdjecie nie moje, tylko pogladowe z internetu :P
Bawiłem się 2 lata.
I złamałem 2 takie ramy^^ dobrze ze miały dożywotnia gwarancję :D
FrancuZ
Stały bywalec
Avatar użytkownika
 
Posty: 239
Dołączył(a): Śr 23:17, 26 lis 2014
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 31
Panda: 1.1 Fire !
Imię: Marcin

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#96  Postprzez jędrek » N 14:52, 19 kwi 2015

Oj chyba było tych autek kilka.Pierwsza była wołga potem była syrenka 104 heh to był wóz :ok: ,zaporożec dwa trabanty dwa duże fiaty,hm trzy maluchy,tico,renault 21 no renia to była limuzyna,polonez caro plus,piękny poldek w kolorze złoty metalik tylko jakoś nie za bardzo lubił lpg,aha ,i wreszcie Fiat Panda jak dotąd pierwszy samochodzik który mam od nowości i który mnie jak na razie nigdy nie zawiódł,,, :lol: :brawo:
jędrek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt 15:46, 10 kwi 2015
Lokalizacja: Aleksandria
Wiek: 56
Panda: Active 1.1 2006
Imię: Andrzej

Re: Czym jeździliśmy przed pandą ?

Numer postu:#97  Postprzez Jaworznianin » Wt 18:47, 28 kwi 2015

Wv polo rok 1998 poj. 1.1 benzyna :)
KrzysieK Jaworzno
Jaworznianin
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr 22:08, 08 kwi 2015
Lokalizacja: Polska Śląskie Jaworzno
Wiek: 33
Panda: Panda 1.1 z LPG
Imię: Krzysztof

Poprzednia strona

Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron