Spoty ogólnopolskie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Spoty ogólnopolskie

Numer postu:#1  Postprzez Gizior » N 22:38, 05 wrz 2010

Witam, tak się zastanawiam może by organizować 3 razy w roku ogólnopolski spot, co 4 miesiące z czego wychodzi 3 razy w roku.



Wiem, że raz na rok dużo osób uważa, że starczy ale uważam, że lepiej było by częściej bo to by jeszcze bardziej nas wiązało z sobą.



Co miesiąc jest organizowany spot pod Ikeą w Katowicach no ale nie mamy tylko z Śląska członków i dlatego uważam, że coś w centralnej Polsce co 4miesiące było by ok.



Okazja, żeby przy piwie pogadać, zrobić ognisko, zimną napić się grzanego wina :)



To tylko propozycja która pewnie zostanie odrzucona ale zapytać musiałem ;D



Pozdrawiam Klubowicze.
Gizior
Stały bywalec
 
Posty: 223
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Knurów - SGL

Numer postu:#2  Postprzez Vito » N 23:33, 05 wrz 2010

Widziałeś co było jak na PT chciano zrobić 2 zlot w tym roku :( wiec pomysł jest fajny ale z realizacja będzie ciężko. Poza tym zostaje jeszcze logistyka takiego zlotu, wybranie miejsca, zebranie kasy, rezerwacja miejsc itd :)



Raz w roku jak na moje oko w zupełności wystarczy.
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek

Numer postu:#3  Postprzez Complit » Śr 16:53, 15 gru 2010

Ponawiam temat.

Może już czas powoli ustalać chociaż termin spotu. To się tak wydaje że dużo czasu ale takie spotkanie to jak małe wesele. Trzeba go dużo wcześniej zorganizować. U mnie jest ten problem że mam 2 dni do zaplanowania bo resztę mi zakład ustawia i muszę je podać. Jeśli mogę coś zaproponować to maj byłby super miesiącem na taki spot. Można w tygodniu po 23 maja. W czwartek jest święto i w piątek spokojnie można już zacząć. Słuszną sugestią Vitka było że piątek jest najważniejszy :twisted:. Proszę pomyślcie powoli o tym żeby potem nie było czegoś na szybko zrobione.
Complit
WOLF HUNTER
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Romford
Wiek: 41
Panda: 5.7 HEMI KUNG FU PANDA
Imię: Robert

Numer postu:#4  Postprzez Vito » Śr 22:57, 15 gru 2010

Już jakiś czas temu gadałem o tym z Huczasem i zadeklarował się ze podejmie sie organizacji takiego Zlotu :) Myślę ze jak ruszymy tak na poważnie z tematem od nowego roku to w 2 miesiące uporamy się z miejscem, data itd

Miejsce wiadomo centralna Polska. Data maj/czerwiec idealnie jak dla mnie :)

Oczywiście możemy już zacząć dyskusje o organizacji i propozycjach miejsca oraz dacie :) Im wcześniej zaczniemy tym dłuzej bedzie czas by rozreklamowac zlot :)
Vito
Admin na emeryturze
Avatar użytkownika
 
Posty: 4203
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiek: 45
Panda: była - jest pug 508
Imię: Witek


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości